kupuję   0,00 zł
Kategorie bloga
Tagi bloga
Kanał YouTube

YouTube Lampomat

Odkryj nasz kanał YouTube, to idealne uzupełnienie bloga lub wygodna alternatywa dla zabieganych. Znajdziesz tam prezentacje produktów, poradniki montażu i inspirujące aranżacje wnętrz.

Łącznik prosty zasilający do szyn magnetycznych

0
Łącznik prosty zasilający do szyn magnetycznych

Łącznik prosty zasilający do szyn magnetycznych

Łącznik prosty zasilający do szynoprzewodów magnetycznych umożliwia łączenie ze sobą szyn w linii prostej i przekazuje między nimi zasilanie. Połączone ze sobą szyny, bez łącznika zasilającego nie będą działać. Łącznik jest uniwersalny i pasuje zarówno do szynoprzewodów natynkowych jak i podtynkowych (na płyty kartonowo-gipsowe). Łącznik można zastosować podczas montażu szyn na suficie oraz na ścianie. Łącznik prosty zasilający często montuje się w komplecie z łącznikiem prostym mechanicznym, jednak nie jest to reguła i łącznik mechaniczny czasami nie jest stosowany. Najczęściej łącznik występuje w kolorze czarnym oraz białym. Można go przykryć maskownicą, tak aby nie był widoczny, długość łącznika do szyn magnetycznych to około 15 cm.

W tym miejscu znajduje się nasz Ranking szynoprzewodów magnetycznych. Zapraszamy do zapoznania się z nim przed zakupem.

Przykładowe zestawy szynoprzewodów magnetycznych:

Łącznik prosty zasilający do szynoprzewodów magnetycznych

Łącznik zasilający do szynoprzewodów magnetycznych

Wskazówka dla Ciebie. Już teraz zacznij oglądać nasz niezrównany kanał na YouTube. Znajdziesz tam mnóstwo ciekawych poradników, filmy z prezentacją produktów i dobre rady w aranżacji wnętrz. Dzięki temu zakupy oświetlenia przeprowadzisz łatwo i dokonasz dobrego wyboru.

Nasz artykuł skomentowano 0 razy. Podziel się swoją opinią.

Submit

YouTube Lampomat

Ostatnie wpisy na naszym blogu

Dlaczego szynoprzewody magnetyczne są na 48V

Szynoprzewody magnetyczne są obecnie popularnym rozwiązaniem w przestrzeniach prywatnych i komercyjnych. Jednakże, charakteryzują się one napięciem 48V, co wymusza konieczność stosowania zasilacza, co dla wielu osób może być uciążliwe. W tym artykule wyjaśnimy, dlaczego szynoprzewody używają napięcia 48V i dlaczego nie są projektowane bezpośrednio na napięcie 230V, co pozwoliłoby uniknąć potrzeby stosowania dodatkowego zasilacza.

Oświetlenie salonu z aneksem za pomocą białych szynoprzewodów 3-fazowych i 1-fazowych

W tej realizacji inwestor zmierzył się z wyzwaniem oświetlenia salonu z jadalnią i aneksem kuchennym, tak aby każda część wspólnego pomieszczenia była odpowiednio oświetlona. Jednocześnie chciano, aby lampy włączone w jednej części nie przeszkadzały osobom znajdującym się w innym obszarze. Dlatego zdecydowano się na połączenie szynoprzewodów 3-fazowych i 1-fazowych, w kolorze białym. Efekt? Funkcjonalne, estetyczne i zróżnicowane oświetlenie, które można zobaczyć w pełni w tym artykule.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium