kupuję   0,00 zł
 
Wyprzedaż - Rabaty do 60% - Zobacz
Wielkie czyszczenie magazynu - Mega rabaty do 60% - Zobacz ofertę

Lampy Mantra

Lampy Mantra to angielska marka produktów oświetleniowych dedykowanych do wnętrz domów i mieszkań, który swoją siedzibę posiada w mieście Heywood w hrabstwie Greater Manchester, należąca do firmy Inspired Lighting założonej w 2006 roku. Posiada ona w swojej ofercie ponad 1000 różnorodnych modeli lamp, z czego każdy z nich cechuje się wyjątkowym designem i wysoką jakością wykonania, dzięki czemu oświetlenie Mantra, to nie tylko funkcjonalne oświetlenie, ale także wspaniałe ozdoby wnętrz, które cechują się możliwością dopasowania ich do różnorodnych aranżacji. Każda lampa Mantra to unikalny design i wysoka jakość wykonania.

Wciąż nieustające badania marki, nad tym, aby oferować swoim klientom coraz nowocześniejsze rozwiązania z dziedziny energooszczędnego oświetlenia, sprawiły, że stała się ona niekwestionowanym liderem, jeśli chodzi o produkcję opraw oświetleniowych, w tym lamp wiszących, wykorzystujących technologię LED oraz redukujących zużycie prądu. Dzięki czemu Mantra lampy idealnie wpisują się także we współczesne trendy ekologicznych rozwiązań stosowanych do wyposażenia wnętrz.

Lampy Mantra odpowiedź na współczesne potrzeby klientów

Lampy Mantra powstają przede wszystkim na podstawie potrzeb panujących wśród klientów tej marki. Dzięki czemu spełniają one wszystkie, nawet najbardziej wygórowane wymagania ich użytkowników. Marka Mantra gwarantuje bowiem wykonanie swoich opraw oświetleniowych z wysokiej jakości materiałów, cechujących się trwałością i niezawodnością przez wiele lat, a także doskonałą prezencją. W procesie tworzenia, a przede wszystkim projektowania lamp marki Mantra udział biorą najznamienitsze nazwiska w branży, takie jak Hugo Tejada czy też Jose Ignacio Ballester Martinez, którzy w swoich projektach oświetleniowych czerpią inspiracje ze sztuki i kultury. Dlatego też w kolekcji lamp Mantra można znaleźć produkty inspirowane twórczością Salvadora Dali lub Gaudi, które robią oszałamiające wrażenia, za sprawą połączenia w nich niebanalnych form, kolorów i kształtów, a także materiałów. Składających się w efektowne oprawy oświetleniowe.

Efektowne formy i trwałe materiały lamp Mantra

Lampy marki Mantra to modele, które tworzone są z wielu różnorodnych materiałów, z czego przeważającym tworzywem wykorzystywanym do ich produkcji jest metal o efektownych, powyginanych formach. Łączony jest on w nich wraz ze szklanymi powierzchniami, tkaninowymi abażurami czy też drewnianymi detalami, nadającymi danej kolekcji wyrazu i niepowtarzalności. Wśród wielu różnorodnych serii produktach marki Mantra do najpopularniejszych zaliczane są między innymi: Dali, Flavia czy też Eclipse. Jednak firma ta nie spoczywa na laurach i każdego roku oferuje swoim klientom średnio 8 nowych kolekcji, prezentujących nowoczesne lampy dedykowane do oświetlania wnętrz mieszkalnych i nie tylko.

Tak duża ilość produktów obecnych w jej ofercie sprawia, że w naszym sklepie Lampomat, specjalnie dla naszych klientów prezentujemy ponad 1200 modeli, różnorodnych lamp marki Mantra. Wywodzących się z różnorodnych kolekcji, dzięki czemu każdy z naszych klientów znajdzie wśród nich coś dla siebie i swoich wnętrz. Bez względu na to, czy będą one zaaranżowane w klasycznym, nowoczesnym czy też industrialnym stylu.

Podkategorie zawierające lampy Mantra

Rabaty od wartości zamówienia.
Odbierz od 5% do 21% zniżki. Sprawdź szczegóły.

Produkty: 354

Wyprzedaż - Rabaty do 60% - Zobacz
Wielka wyprzedaż i czyszczenie magazynu - Mega rabaty do 60% - Zobacz ofertę
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium