kupuję   0,00 zł

Blog

Na blogu prezentujemy porady doboru produktów, aranżacji wnętrz i dobre praktyki. Wielu użytkowników decyduje się przeczytać wybrane wpisy przed złożeniem zamówienia, ponieważ ułatwiają one podjęcie dobrej decyzji zakupowej i dokonanie właściwego wyboru. Uzupełnieniem bloga jest nasz kanał YouTube, gdzie umieszczamy nagrania z prezentacją lamp, poradnikami montażu i dobrymi praktykami w aranżacji. Lektura wpisów z bloga wraz z oglądaniem video gwarantuje udane zakupy i pełną satysfakcję.

Chroń swoje oczy i wybierz odpowiednią lampę do czytania 0
Chroń swoje oczy i wybierz odpowiednią lampę do czytania

Według statystyk aż 43,3% Polaków ankietowanych w 2022 roku deklaruje, że czyta książki. Na temat zalet tej metody spędzania wolnego czasu nie trzeba nikogo przekonywać. Bardzo ważne jest aby podczas czytania zadbać o prawidłowe oświetlenie. Nie ma lepszego źródła niż światło dzienne, ale kiedy nie ma go pod dostatkiem trzeba skorzystać z lamp. W tym artykule podpowiadamy na jakie cechy zwrócić uwagę aby chronić swoje oczy i wybrać odpowiednią, a więc i komfortową, lampę do czytania.

Odkryj cały artykuł »
Ranking najlepszych lamp nocnych 2022 0
Ranking najlepszych lamp nocnych

Stylowe lampy nocne to nieodzowny element funkcjonalnej sypialni. Zapewniają przyjemne światło, idealne do odpoczynku lub chwil spędzonych z książką lub serialem, wprowadzając do naszej prywatnej przestrzeni relaksu niepowtarzalny klimat. Wybór odpowiedniego modelu może stanowić nie lada wyzwanie. Dlatego, aby ułatwić Ci poszukiwania, stworzyliśmy ranking najlepszych lamp nocnych, cieszących się największym zainteresowaniem wśród klientów naszego sklepu.

Odkryj cały artykuł »
Powrót do szkoły - jak wybrać odpowiednią lampę biurkową do nauki? 5
Powrót do szkoły - jak wybrać odpowiednią lampę biurkową do nauki?

Początek roku szkolnego to wyzwanie nie tylko dla dzieci, ale także dla rodziców, którzy muszą zapewnić swoim pociechom wygodną i przyjazną przestrzeń do nauki. Wyposażenie pokoju dziecka w wieku szkolnym nie może służyć już wyłącznie zabawie i odpoczynkowi – należy zwrócić uwagę również na stworzenie w nim odpowiednich warunków, w których najmłodsi będą mogli komfortowo odrabiać zadania domowe i przyswajać wiedzę. Odpowiednie oświetlenie biurka ma tutaj kluczową rolę, ponieważ wpływa nie tylko na wyniki w nauce, ale także na samopoczucie dziecka. W naszym artykule podpowiadamy – jak wybrać najlepszą lampę biurkową do nauki?

Odkryj cały artykuł »

YouTube Lampomat

Ostatnie wpisy na naszym blogu

Co to jest strumień świetlny?

Każdy z nas korzysta z oświetlenia, znacznie mniej osób zastanawiało się do tej pory, co oznacza pojęcie "strumień świetlny"? To jeden z terminów, który może wydawać się tajemniczy dla osób spoza branży oświetleniowej, jednak w rzeczywistości jest to bardzo przystępne i jednocześnie istotne zagadnienie, które warto poznać.

Co oznacza źródło światła w lampie?

Ze względu na zastosowaną technologię lampa może emitować światło za pomocą żarówki lub modułu LED. Żarówka stanowi wymienne źródło światła i może również występować w wersji LED-wej. W przypadku diod wbudowanych w lampę źródłem światła jest LED. Oznacza to, że oprawę wyposażono w diody, które emitują światło. Jaki typ produktu wybrać, zależy od naszych potrzeb.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium