POKAŻ
FILTRY

Kategoria: Lampy - Podtynkowe

Lampy podtynkowe dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego doskonale nadają się do zamontowania w podwieszanym suficie. Tego typu rozwiązanie jest aktualnie bardzo popularne w kręgach projektantów wnętrz, głównie ze względu na swoją estetykę i funkcjonalność, a także możliwość uzyskania bardzo ciekawych efektów. Nie bez znaczenia jest również łatwy montaż oraz brak konieczności przeprowadzania przewodów elektrycznych w betonowym suficie, co pozwala na zupełnie dowolne usytuowanie opraw. Otwory w suficie podwieszanym należy wykonać dopiero po zakupie lamp podtynkowych, gdyż w odwrotnej sytuacji można napotkać na liczne problemy, z doborem lamp wpuszczanych, pod gotowy już wymiar otworów.

Lampy podtynkowe, które oferujemy, występują w wersji na napięcie 12 V oraz 230 V. W przypadku opraw na obniżone napięcie, na poziomie 12 V, niezbędne jest zastosowanie zasilacza, który nie znajduje się w zestawie. Dzięki temu, że zasilacz nie jest dołączony do lampy, możemy zaoferować jej niższą cenę. Dodatkową zaletą jest możliwość zastosowania tylko jednego zasilacza na kilka lamp znajdujących się na jednym obwodzie, co również wpływa na obniżony koszt użytkowania. Wreszcie lampy bez zasilacza charakteryzują się mniejszą wysokością, dzięki czemu sufit może być podwieszony wyżej. W przypadku problemów z doborem zasilacza lub transformatora, nasi specjaliści służą bezpłatną pomocą pod adresem e-mail podanym w dziale kontakt.

Wewnątrz lamp wpustowych, które przedstawiamy w danej kategorii zastosowano wymienne żarówki lub wbudowane moduły LED. W naszej ofercie widnieją produkty, które posiadają możliwość wychylenia źródła, co pozwala skierować światło w dowolne miejsce. Dzięki temu można w łatwy sposób oświetlić różne obszary pomieszczenia. Jest to więc bardzo wygodne rozwiązanie. W przypadku aranżacji lamp podtynkowych w łazience, polecamy wybór opraw wpustowych o podwyższonej klasie klasie szczelności, która zapewnia odporność na wodę. Najczęściej stosowane w tym zakresie są oczka podtynkowe, zwane halogenami. W naszej kategorii lamp podtynkowych oferujemy produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak stal lakierowana, szkło, aluminium lub drewno. Dzięki temu wybierając odpowiednią oprawę Klienci mają gwarancję, że będzie ona działać bezawaryjnie przez długie lata.

Stosowanie lamp podtynkowych jest bardzo popularnym rozwiązaniem, zarówno w przestrzeni publicznej, firmowej jak i prywatnej. Tego typu lampy doskonale odnalazły się w biurach i obiektach publicznych, a także mieszkaniach, usytuowane np. w salonie, kuchni lub sypialni. Oprawy wpustowe, w zależności od typu, posiadają także dodatkową ramkę, która stanowi element estetyczny. Najczęściej stosowane żarówki w oświetleniu podtynkowym to GU10 i AR111. Źródła te montowane są ze względu na możliwość wyboru odpowiedniego kąta świecenia, od bardzo wąskiego, po bardzo szeroki, w zależności od potrzeby. Co ważne, tego typu żarówki posiadają wersje LED, które gwarantują wysoką energooszczędność oraz dużo więcej światła, niż wersje halogenowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl