kupuję   0,00 zł

Reklamacje

Jeżeli natknęli się Państwo na sytuację, która wymaga złożenia reklamacji, serdecznie przepraszamy. Naszym celem nie jest niepopełnianie błędów, gdyż jest to niemożliwe. Dążymy do tego, aby maksymalnie szybko i z jak najmniejszym Państwa zaangażowaniem rozwiązywać zgłoszenia reklamacyjne, na Państwa korzyść. W tym celu przygotowaliśmy poradnik: Jak odpowiednio przeprowadzić reklamację zamówienia.

Kontakt w sprawie reklamacji

Metody zgłoszenia reklamacji

  • Zgłoszenie internetowe - prosimy o wysłanie zdjęcia produktu z zaznaczonymi obszarami, do którego mają Państwo uwagi pod adres sklep@lampomat.pl. W treści wiadomości prosimy podać numer zamówienia, nazwę produktu i opis problemu.
  • Wysyłka produktu do sklepu - w przypadku gdy weryfikacja reklamacji na podstawie wiadomości e-mail nie jest możliwa, prosimy o wysyłkę produktu do sklepu, wraz z wypełnionym formularzem reklamacji (druki do pobrania). W przypadku uznania reklamacji sklep pokryje koszt transportu na podstawie rachunku.

Czas rozpatrzenia reklamacji

  • Reklamacje rozpatrywane są w terminie do 14 dni kalendarzowych od zgłoszenia. Najczęściej odpowiedź następuje znacznie szybciej, w zależności od tego na ile zgłoszenie jest złożone.

Jak zgłosić uszkodzenie produktu w dostawie?

  1. Prosimy sprawdzić przesyłkę przy dostawie lub jeżeli jest to niemożliwe, prosimy sprawdzić przesyłkę w ciągu 1-2 dni od dostawy aby nie ulegało wątpliwości, że produkt został dostarczony z uszkodzeniami, a uszkodzenia nie powstały po dostawie.
  2. Na adres e-mail sklep@lampomat.pl prosimy wysłać zdjęcia uszkodzeń, nazwę produktu i numer zamówienia. Jeżeli spisali Państwo protokół szkody prosimy o dołączenie go do wiadomości.
  3. Sklep dostarczy do Państwa nowy element lub odbierze uszkodzony produkt i przyśle nowy.

Metody rozpatrzenia reklamacji

  • Sklep w pierwszej kolejności naprawi produkt lub wymieni na nowy.
  • W przypadku gdy nie będzie takiej możliwości nastąpi zwrot wpłaty (zwrot środków następuje w terminie do 14 dni kalendarzowych).
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium