kupuję   0,00 zł
Dostawa

Bezpieczne pakowanie lamp w Lampomat.pl

Koszt dostawy

Przelew - 16,90 zł
Pobranie - 24,90 zł
Odbiór osobisty Poznań - 0,00 zł
Dostawa gratis od 300,00 zł

Firmy kurierskie

Firma DPD Firma DPD
Otrzymasz numer listu przewozowego
i numer telefonu do kuriera.

Dlaczego taka kwota?

Na cenę wysyłki składa się opłata za transport pobierana przez firmę kurierską, koszt kartonu i taśmy klejącej, cena etykiet z informacją uwaga szkło, oraz zabezpieczenia w formie folii bąbelkowej i dodatkowego wypełnienia paczki.

Dołączamy także gotowy formularz zwrotu i instrukcję postępowania w przypadku reklamacji.

Wysyłka za granicę

Nasz sklep prowadzi wysyłkę za granicę. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Our store ships abroad. Detailed information can be found here.

Czas wysyłki

Czas potrzebny na wysyłkę poszczególnego produktu zależy od specyfiki producenta. Informację o szacunkowym czasie transportu podajemy w widocznym miejscu przy każdej lampie. Dzięki temu jeszcze przed złożeniem zamówienia nasi Klienci wiedzą na co się nastawiać.

Myślimy zanim wyślemy

Rozsądne i bezpieczne pakowanie lamp to podstawowa umiejętność naszych specjalistów od wysyłek. Zarówno nam jak i naszym Klientom zależy na tym aby paczki trafiały w wyznaczone miejsce w nienaruszonym stanie.

Dlatego wysyłane produkty pakujemy "kurieroodpornie".

Nie szczędzimy folii bąbelkowej, ani wypełnienia z gąbki, a produkty dokładnie sprawdzamy i zabezpieczamy przed wysyłką. Dzięki temu 99% naszych wysyłek dociera bez uszkodzeń.

Dodatkowo do każdej przesyłki dołączamy formularz zwrotu, który umożliwia szybkie i wygodne odesłanie lampy, bez szukania wzorów pism.

Dowiedz się więcej z naszego informatora PDF. Możesz go wydrukować, aby mieć pełną gwarancję bezpieczeństwa i nasze oświadczenie na piśmie.

- zespół Lampomat.pl

Skoro znasz już filozofię naszej firmy oraz koszty dostawy, możesz rozpocząć rozsądne zakupy. W tym celu skorzystaj z wyszukiwarki na górze strony lub wybierz kategorię w menu głównym.

Zobacz jak wygląda pakowanie lamp

Każdego dnia starannie i skrupulatnie przygotowujemy dla Was dziesiątki przesyłek.

Poniżej prezentujemy specjalne nagranie, na którym przedstawiamy w jaki sposób przebiega ten cykl.

Film prezentuje całkowity proces, od kontroli produktu, który jest w fabrycznym opakowaniu, przez dokładne zabezpieczenie, po wydanie kurierowi. 

Całą produkcję zrealizowaliśmy w naszym magazynie. Ma ona delikatny aspekt humorystyczny, ponieważ takie usposobienie towarzyszy nam cały czas w trakcie pracy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium