kupuję   0,00 zł
 
Wyprzedaż - Rabaty do 60% - Zobacz
Wielkie czyszczenie magazynu - Mega rabaty do 60% - Zobacz ofertę

Lampy SLV

Lampy SLV to najwyższej jakości oprawy oświetleniowe techniczne i dekoracyjne wykonywane przez wiodącego niemieckiego wytwórcę. SLV lampy dostarcza do klientów prywatnych i biznesowych z całej Europy oświetlenie dla domu, oświetlenie hotelowe, a także oświetlenie sklepów i salonów oraz oświetlenie biurowe, głównie lampy wiszące. Produkty tej marki stanowią szczyt technologii i inżynierii niemieckiej. Każdy wyrób objęty jest 5-letnią gwarancją, co stanowi o bezpieczeństwie ich użytkowania, a 98% towarów SLV posiada dostępne od ręki, na swoim stanie magazynowym. Nasz sklep internetowy z oświetleniem jest autoryzowanym dystrybutorem lamp SLV w Polsce. Dzięki temu sprowadzamy tylko oryginalne i pełnowartościowe produkty, bezpośrednio z magazynu producenta, objęte pełną gwarancją.

Lampy SLV dostępne są w katalogu Big White, który stanowi flagowy zbiór lamp firmy. Oprawy można również oglądać za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, gdzie umieszczono najciekawsze i najpopularniejsze lampy z kategorii oświetlenia wewnętrznego, oświetlenia zewnętrznego oraz źródła światła i akcesoria SLV.

Lampy SLV sklep internetowy

Lampy i oprawy oświetleniowe SLV to najwyższej jakości produkty, które występują w takich kolorach jak czarny, miedziany, srebrny, szary, złoty lub aluminium. Poza tym w ofercie SLV znajdują się lampy z mlecznymi kloszami, a także w nietypowych wykończeniach kolorystycznych, takich jak żółty, zielony, niebieski lub czerwony. Lampy SLV występują w dwóch wariantach jeżeli chodzi o źródło światła, są to lampy na tradycyjną żarówkę oraz na moduł LED. W przypadku lamp z modułem LED wszystkie modele objęte są 5-letnią gwarancją, a ich użytkowanie jest bezpieczne. Lampy LED SLV zużywają bardzo mało energii, a przy tym gwarantują mnóstwo światła, co przekłada się na efektywne użytkowanie i wysoką energooszczędność. Ponadto zastosowanie specjalnych soczewek i odbłyśników pozwoliło firmie SLV produkować oświetlenie LED z różnymi kątami świecenia, od bardzo wąskiego, na poziomie 15-30 stopni, po szeroki na ponad 100 stopni strumień świetlny.

Produkty: 819

Wyprzedaż - Rabaty do 60% - Zobacz
Wielka wyprzedaż i czyszczenie magazynu - Mega rabaty do 60% - Zobacz ofertę
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium