kupuję   0,00 zł
 
Wyprzedaż - Rabaty do 60% - Zobacz
Wielkie czyszczenie magazynu - Mega rabaty do 60% - Zobacz ofertę

Lampy Lutec

LUTEC to chińska firma z siedzibą w miejscowości Yuyao położonej w północno-wschodniej prowincji Zhejiang, która swoje pierwsze kroki w produkcji oświetlenia stawiała w 1996 roku. Początkowo zajmując się jedynie wytwarzaniem oświetlenia grodziowego oraz klasycznych lamp ogrodowych, a także tworzeniem elementów oświetleniowych dla innych marek, nie występuje pod własnym szyldem. Dopiero w 2010 roku, włodarze firmy postanowili stworzyć markę Lutec lampy, która skoncentrowała się na produkcji oraz dystrybucji oświetlenia LED dedykowanego do oświetlania fasad budynków, terenów zielonych oraz tarasów i balkonów, a także zainteresowała się wykorzystywaniem energii słonecznej, którą planowała wykorzystywać do zasilania swoich projektów oświetleniowych.

Oświetlenie Lutec pomimo swojego chińskiego pochodzenia, żadnemu z klientów tej marki nie kojarzy się ze słabą jakością produktów. Wszystko to za sprawa tego, że oferowane przez nią elementy oświetleniowe, które teraz można także znaleźć w naszym sklepie, tworzone są przy ścisłej współpracy z klientami. Dzięki czemu odpowiadają na ich potrzeby. Innowacyjne projekty oświetleniowe marki LUTEC, łączą tradycję z nowoczesnymi rozwiązaniami, sprawiając, że marka ta z roku na rok staje się coraz bardziej popularna. Lutec nie produkuje lamp wiszących.

Lampy Lutec - tradycyjne rozwiązania w nowoczesnej odsłonie

Wśród wielu produktów marki LUTEC dostępnych na rynku, niewątpliwe na największe zainteresowanie zasługuje kolekcja, w której można znaleźć tradycyjne oświetlenie tarasów, balkonów i domów. Stylowe lampy nawiązujące swoim designem do latarnianych form, zostały przez markę LUTEC wyposażone w innowacyjne rozwiązania LED. Dzięki czemu uzyskano połączenie tradycyjnego stylu z nowoczesnością, które idealnie sprawdzą się zarówno w przypadku oświetlenia fasad nowoczesnych, jak i klasycznych domów. W naszym sklepie Lampomat oferujemy produkty marki LUTEC z serii Classic, Vintage oraz Cottage, które godnie reprezentują rodzinę produktów TRADITION.

Lutec - nowoczesne oświetlenie zewnętrzne spełniające potrzeby każdego

Marka LUTEC to jednak nie tylko tradycyjne formy oświetlenia. To także wiele różnorodnych produktów, które idealnie wpisują się we współczesne potrzeby klientów naszego sklepu. Przykładem na to jest wyjątkowa kolekcja Connected Ligt. Produkty pochodzące z niej, w które można zaopatrzyć się w naszym sklepie Lampomat, pozwalają bowiem na stworzenie zintegrowanych modułów oświetlenia zewnętrznego. Sterowanych za pomocą technologii Wi-Fi. Rozwiązanie to pozwala na uruchamianie, ściemnianie lub rozjaśnianie oświetlenia zewnętrznego z dowolnego miejsca nie tylko w domu, ale i na zewnątrz, dając pełną swobodne bezprzewodowego użytkowania.

Mówiąc o marce LUTEC, nie można jednak zapomnieć także o produktach solarnych, które stworzone na podstawie wieloletnich badań, dzięki wbudowanym panelom słonecznym, pozwalają zapewnić zadowalające oświetlenie zewnętrzne, w zgodzie z naturą, wykorzystując przy tym jedynie energię odnawialną.

Kolekcje lamp zewnętrznych, do ogrodu i na elewację, które dla Ciebie przygotowaliśmy

Pokaż więcej kolekcji

Rabaty od wartości zamówienia.
Odbierz od 5% do 21% zniżki. Sprawdź szczegóły.

Produkty: 127

Wyprzedaż - Rabaty do 60% - Zobacz
Wielka wyprzedaż i czyszczenie magazynu - Mega rabaty do 60% - Zobacz ofertę
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium