kupuję   0,00 zł

Modele 3D

Modele 3D opraw oświetleniowych

Dla osób, które zajmują się projektowaniem wnętrz przygotowaliśmy bazę modeli 3D. Każdy produkt można zakupić w naszym sklepie internetowym, przez stronę lub przez zamówienie e-mail.

Osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy i otrzymywaniem prowizji za polecenie swoim klientom zakupu lamp z projektu w naszym sklepie zapraszamy do sprawdzenia informacji na stronie Współpraca z projektantami i przesłanie zapytania.

Pliki 3D według marek

Poniżej prezentujemy listę marek, do których producenci przygotowali modele 3D lamp. Jeżeli nie znają Państwo poszczególnych firm najlepiej zacząć od przejścia na stronę produktów w naszym sklepie (klikając przycisk zobacz produkty) i zapoznać się z dominującą stylistyką i poziomem cenowym produktów. Linki prowadzą do zewnętrznych stron producentów, gdzie umieszczone są paczki z modelami 3D lamp. Każdy produkt danej marki można zamówić w naszym sklepie. Jeżeli model nie znajduje się na naszej stronie, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail z zapytaniem.

Modele 3D lamp do pobrania

Modele 3D lamp do pobrania służą do wykorzystania przez biura projektowe w projektach dotyczących aranżacji wnętrz. Model każdej lampy można pobrać z podanej powyżej strony spośród zaprezentowanych linków. W przypadku gdy inwestor zaakceptuje projekt i zdecyduje się na zakup wybranych opraw oświetleniowych zachęcamy do kontaktu z naszym sklepem internetowym z lampami. Zostanie przygotowana indywidualna wycena, na podstawie której inwestor będzie mógł dokonać zakupu na preferencyjnych warunkach, korzystając ze zniżek, a biuro projektowe otrzyma prowizję od wygenerowanej sprzedaży. Szczegóły dotyczące prowizji znajdują się na stronie współpraca z projektantami.

Modele 3D lamp do pobrania

Modele 3D oświetlenia do pobrania

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium