kupuję   0,00 zł
 
Lampy Lemir
POKAŻ
FILTRY »
Lampy Lemir

Lampy Lemir | Produkty: 974 Użyj filtrów z lewego menu

×
Lampy Lemir produkowane są od roku 1967, kiedy to na tyłach rodzinnego domu utworzono niewielki zakład wytwarzający ręcznie oprawy oświetleniowe. Przez ponad pięćdziesiąt lat swojej działalności firma Lemir zdążyła zmienić adres swojej głównej siedziby już trzy razy i obecnie znajduje się w miejscowości Kamyk, niedaleko Częstochowy. Przez ponad pół wieku przedsiębiorstwo produkcyjne Lemir wypracowało mnóstwo autorskich rozwiązań, a w ofercie znajduje się obecnie ponad 1500 lamp, zwisów, plafonów, żyrandoli, listew, lamp stołowych, biurkowych i nocnych oraz kinkietów. Wszystkie lampy Lemir produkowane są w Polsce, z komponentów pochodzących z naszego kraju. Jest to istotna zaleta i wielkie świadectwo jakości w czasach, gdzie wiele firm importuje na ogromną skalę co tylko się da. Dziś lampy Lemir kojarzą się z jakością, ciekawym designem i uczciwą ceną. Stylistycznie lampy Lemir można przypisać do dwóch głównych konwencji - klasycznej i nowoczesnej. Jednak w ofercie tego producenta występują również oprawy oświetleniowe o fasonie skandynawskim, minimalistycznym, industrialnym, kolonialnym, czy country.

Sklep internetowy z lampami Lemir

Wyroby marki Lemir produkowane są z mosiądzu, stali, stopu ZNAL (stop cynku z aluminium lub z aluminium i miedzią, gdzie jako dodatki stosuje się również mangan, magnez i tytan), a także drewna. W obróbce wykończeniowej lamp Lemir stosowane są najnowocześniejsze techniki patynowania, mosiądzowania, chromowania, lakierowania i niklowania. Do produkcji lamp Lemir wykorzystywana jest szeroka gama kloszy, wśród których wyróżnić można klosze ze szkła grubego, filigranowe, transparentne, matowe, a także malowane klosze do lamp oraz wyrzynane, wszystkie w unikatowe, niepowtarzalne wzory. Oprócz kloszy, do osłony żarówki Lemir używa również abażurów, które wykonywane są z tkanin i tworzyw sztucznych. Wiele lamp posiada także warstwy metalowe, które zostały uformowane tak, aby przypominały tradycyjne klosze lub abażury. W tym przypadku produkcja odbywa się z bardzo cienkiej, perforowanej stali lub ze stali nieco grubszej, która posiada jednolitą powierzchnię i nadaje lampie klimat industrialny lub przemysłowy. Często używanym elementem dekoracyjnym wśród lamp Lemir są szklane paciorki, tak cenione przez obecnych odbiorców klasycznych żyrandoli. Wśród licznych projektów zdarzają się również ozdobne akcenty z tworzywa sztucznego oraz drewna. Wszystkie lampy Lemir posiadają deklarację zgodności i spełniają wszystkie normy i wymogi Unii Europejskiej.

Lampa Lemir | Lampomat Dzięki temu, że nasz sklep internetowy jest oficjalnym partnerem handlowym firmy Lemir, a także autoryzowanym dystrybutorem lamp tej marki, możemy zaferować naszym klientom szereg korzyści wynikających z bezpośredniej współpracy. Nasz sklep z lampami Lemir zapewnia dostęp do całej oferty oświetleniowej producenta. Lemir każdego roku wydaje nowy katalog opraw oświetleniowych, w których znajdują się najnowsze modele, powstałe na bazie analizy potrzeb rynku, konsultacji z projektantami i wsłuchiwania się w głosy odbiorców końcowych. Bardzo szybko wszystkie modele lamp z nowych katalogów pojawiają się w naszym sklepie internetowym, są łatwe do wyszukania, dokładnie opisane i możliwe do zamówienia. Przyjazne relacje i życzliwy kontakt z firmą Lemir pozwalają nam we współpracy z producentem odpowiadać na pytania dotyczące lamp Lemir, a także wspierać klientów dotychczasowych i potencjalnych fachowym wsparciem, w zakresie aranżacji, a także przy kwestiach technicznych. Lampy Lemir w naszym sklepie internetowym oferujemy w najlepszych, najbardziej przystępnych i najniższych cenach, współmiernych do jakości produktów. Dzięki temu, że nasz sklep jest autoryzowanym dystrybutorem lamp Lemir, nasi klienci mają pewność, że zamawiają oryginalne lampy Lemir, produkowane przez polskiego producenta. Po złożeniu zamówienia lampy w sklepie możliwe są trzy rozwiązania dotyczące realizacji. Lampa może być wysłana bezpośrednio z naszego magazynu, co następuje w 24 godziny od zakupu. Lampa może być również wysłana z magazynu Lemir, wtedy na logistykę potrzeba 2 do 3 dni roboczych, gdyż produkt musi trafić najpierw do nas, gdzie zostanie dokładnie sprawdzony. Gdy producent nie posiada aktualnie stanów magazynowych, potrzebne jest wyprodukowanie lampy Lemir na zamówienie. Wtedy czas realizacji, w zależności od typu i skomplikowania produktu może wynieść 5, 10 lub 15 dni roboczych. Jest to niezbędny termin potrzebny do prawidłowej konstrukcji, wykonania wszystkich procesów, zaschnięcia lakieru i tak dalej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium