kupuję   0,00 zł
Prawo odstąpienia od umowy

 Pouczenie o prawie odstąpienia od umowy oraz wzór formularza odstąpienia od umowy

Wyłącznie Klientowi będącemu Konsumentem przysługuje 45 dniowy termin do odstąpienia od umowy. Zgodnie z art. 22 (1) Kodeksu cywilnego za Konsumenta uważa się osobę fizyczną dokonującą z przedsiębiorcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową. Oznacza to, że zwroty od firm nie są przyjmowane.

Prawo odstąpienia od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 45 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 45 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

W celu skutecznego odstąpienia od umowy Konsument musi zwrócić produkty do sklepu Lampomat w terminie do 45 dnia, licząc od dnia doręczenia do Kupującego. Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Zwracany produkt należy odesłać pod adres podany na formularzu zwrotu z dopiskiem "Lampomat - nr zamówienia: XX", gdzie "XX" oznacza numer Państwa zamówienia w sklepie internetowym Lampomat.pl.

Koszt przesyłki zwrotnej jest po stronie Kupującego.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy od Sklepu do Państwa (w przypadku, gdy wysyłka ze sklepu była płatna) w terminie do 14 dni kalendarzowych od doręczenia produktu do sklepu Lampomat. Zwrotu płatności dokonamy na wskazany rachunek bankowy. Nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku ze zwrotem płatności. 

Adres i miejsce zwrotu produktu

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz na adres podany na formularzu zwrotu z dopiskiem "Lampomat - nr zamówienia: XX", gdzie "XX" oznacza numer Państwa zamówienia w sklepie internetowym Lampomat.pl, w terminie do 45 dnia, licząc od dnia doręczenia do Kupującego. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Formularz odstąpienia od umowy pobierzesz w tym miejscu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium