kupuję   0,00 zł
Kategorie bloga
Tagi bloga
Kanał YouTube

YouTube Lampomat

Odkryj nasz kanał YouTube, to idealne uzupełnienie bloga lub wygodna alternatywa dla zabieganych. Znajdziesz tam prezentacje produktów, poradniki montażu i inspirujące aranżacje wnętrz.

Maskownica do szyn magnetycznych

0
Maskownica do szyn magnetycznych

Maskownica do szyn magnetycznych

Maskownica do szynoprzewodów magnetycznych służy do przykrycia korytka wewnątrz szyn. Zastosowanie maskownicy ma aspekt estetyczny, gdyż ukrywa widoczne wewnątrz żyły, a także praktyczny, gdyż uniemożliwia włożenie palców do środka szyny, co mogłoby spowodować porażenie prądem, zwłaszcza w przypadku montażu na ścianie, a także chroni przed osiadaniem kurzu i pyłu wewnątrz korytka. Maskownica występuje w kolorze czarnym oraz białym. Jest przeznaczona do szynoprzewodów podtynkowych i natynkowych. Maskownica najczęściej wykonana jest z plastiku, ma długość 1 m i może być docinana nożykiem. Niektóre marki oferują maskownice aluminiowe, które należy dociąć szlifierką kątową. Niektóre szyny sprzedawane są w zestawie z maskownicami.

Maskownica do szyn magnetycznych nie przykrywa zasilacza wewnętrznego, ale może przykryć przewody. Maskownica przykrywa końcówkę zasilającą i łączniki, pomaga także zamaskować kable wyprowadzone z zasilacza wewnętrznego, jeżeli znajdują się wewnątrz szynoprzewodu (co może mieć miejsce przy szynoprzewodach natynkowych).

W tym miejscu znajduje się nasz Ranking szynoprzewodów magnetycznych. Zapraszamy do zapoznania się z nim przed zakupem.

Przykładowe zestawy szynoprzewodów magnetycznych:

Zdjęcie maskownicy do szynoprzewodów magnetycznych

Maskownica do szynoprzewodów magnetycznych

Wskazówka dla Ciebie. Już teraz zacznij oglądać nasz niezrównany kanał na YouTube. Znajdziesz tam mnóstwo ciekawych poradników, filmy z prezentacją produktów i dobre rady w aranżacji wnętrz. Dzięki temu zakupy oświetlenia przeprowadzisz łatwo i dokonasz dobrego wyboru.

Nasz artykuł skomentowano 0 razy. Podziel się swoją opinią.

Submit

YouTube Lampomat

Ostatnie wpisy na naszym blogu

Dlaczego szynoprzewody magnetyczne są na 48V

Szynoprzewody magnetyczne są obecnie popularnym rozwiązaniem w przestrzeniach prywatnych i komercyjnych. Jednakże, charakteryzują się one napięciem 48V, co wymusza konieczność stosowania zasilacza, co dla wielu osób może być uciążliwe. W tym artykule wyjaśnimy, dlaczego szynoprzewody używają napięcia 48V i dlaczego nie są projektowane bezpośrednio na napięcie 230V, co pozwoliłoby uniknąć potrzeby stosowania dodatkowego zasilacza.

Oświetlenie salonu z aneksem za pomocą białych szynoprzewodów 3-fazowych i 1-fazowych

W tej realizacji inwestor zmierzył się z wyzwaniem oświetlenia salonu z jadalnią i aneksem kuchennym, tak aby każda część wspólnego pomieszczenia była odpowiednio oświetlona. Jednocześnie chciano, aby lampy włączone w jednej części nie przeszkadzały osobom znajdującym się w innym obszarze. Dlatego zdecydowano się na połączenie szynoprzewodów 3-fazowych i 1-fazowych, w kolorze białym. Efekt? Funkcjonalne, estetyczne i zróżnicowane oświetlenie, które można zobaczyć w pełni w tym artykule.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium