kupuję   0,00 zł
 
Wyprzedaż - Rabaty do 60% - Zobacz
Wielkie czyszczenie magazynu - Mega rabaty do 60% - Zobacz ofertę

Lampy 4Concepts

Lampy 4Concepts to niezwykle piękne, wysokiej jakości dekoracyjne oprawy oświetleniowe, których głównym elementem jest wykonany w hucie szklany element, jak klosz lampy wiszącej lub podstawa lampy stojącej. Huta uruchomiona została w roku 1992 i przez kolejne 20 lat nie rozważano nawet produkcji opraw oświetleniowych. Dopiero rok 2012 przyniósł przełom. 4Concepts lampy przeszło do epoki szklanych lamp. Firma nie miała jeszcze świadomości, że właśnie podjęto być może najważniejszą decyzję w ich działalności, a lampa 4Concepts zachwyciła hiszpańską rodzinę królewską i dotarła do pięciu kontynentów.

Obecnie producent 4Concepts lampa jest najbardziej znany ze swoich opraw stojących, lamp podłogowych oraz lamp nocnych, które stanowią flagową ofertę tej markii niedościgniony dla wielu innych producentów wzór jakości, estetyki i wspaniałego designu. Według 4Concepts lampa to jedyny przedmiot w domu, który ma moc wpływania na nastrój jego mieszkańców. Dlatego też proces tworzenia opraw oświetleniowych firma traktuje jak pracę nad jednym, małym dziełem sztuki i trwa przy nim do momentu, aż uzna, że projekt został ukończony. Po pewnym czasie emocje stygną.

Każdego roku producent lamp 4Concepts wypuszcza nowy katalog oświetleniowy, w którym prezentuje najnowsze projekty i pozycje ze swojej oferty. Wszystkie lampy wykonywane są w hucie szkła z największą starannością, przez najlepszych, najbardziej doświadczonych rzemieślników i wieloletnich specjalistów. Każdy produkt posiada swoją indywidualną historię, wyrażoną w jego kształcie, kolorze malowania oraz nazwie. Każda lampa stołowa, lampa nocna, lampa biurkowa i wszystkie lampy wiszące 4Concepts dostępne są do zamówienia w naszym sklepie internetowym. Umożliwiamy wygodne zakupy i ekspresową wysyłkę lamp do naszych klientów, którzy zdecydowali się wprowadzić te małe dzieła sztuki do swojego domu.

Wszystko to sprawia, że lampy 4Concepts są tak chętnie i tak często zamawiane w naszym sklepie internetowym. Nasza platforma zakupowa z lampami stojącymi 4Concepts pozwala na łatwe wyszukiwanie i zakup produktów zarówno z telefonu komórkowego, tableta, laptopa i komputera stacjonarnego. Opisy produktów są przygotowane przez osoby związane z aranżacją wnętrz, wiele lamp 4Concepts posiada dodatkowe zdjęcia wykonane w naszym studiu fotograficznym. Wśród licznych pozycji znajdziemy również pozostawione przez innych kupujących opinie na temat lamp, które stanowią doskonały dowód społeczny i cenne źródło informacji.

Podkategorie lamp 4Concepts

Rabaty od wartości zamówienia.
Odbierz od 5% do 21% zniżki. Sprawdź szczegóły.

Produkty: 310

Wyprzedaż - Rabaty do 60% - Zobacz
Wielka wyprzedaż i czyszczenie magazynu - Mega rabaty do 60% - Zobacz ofertę
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium