kupuję   0,00 zł
 
Lampy 4Concepts
POKAŻ
FILTRY »
Lampy 4Concepts

Lampy 4Concepts | Produkty: 358 Użyj filtrów z lewego menu

×

Wysyłka gratis

  • promocja

Wysyłka gratis

  • promocja
Lampy 4Concepts to niezwykle piękne, wysokiej jakości dekoracyjne oprawy oświetleniowe, których głównym elementem jest wykonany w hucie szklany element, jak klosz lampy wiszącej lub podstawa lampy stojącej. Wspomniana huta szkła uruchomiona została w roku 1992 i przez kolejne 20 lat nie rozważano nawet produkcji opraw oświetleniowych. Dopiero rok 2012 przyniósł przełom. 4Concepts przeszło do epoki szklanych lamp. Firma nie miała jeszcze świadomości, że właśnie podjęto być może najważniejszą decyzję w ich działalności, a lampy 4Concepts będą kiedyś zachwycać hiszpańską rodzinę królewską i dotrą do odbiorców z pięciu kontynentów. Obecnie producent lamp 4Concepts jest najbardziej znany ze swoich opraw stojących, lamp podłogowych oraz lamp nocnych, które stanowią flagową ofertę tej markii niedościgniony dla wielu innych producentów wzór jakości, estetyki i wspaniałego designu. Według 4Concepts lampa to jedyny przedmiot w domu, który ma moc wpływania na nastrój jego mieszkańców. Dlatego też proces tworzenia opraw oświetleniowych firma traktuje jak pracę nad jednym, małym dziełem sztuki i trwa przy nim do momentu, aż uzna, że projekt został ukończony. Po pewnym czasie emocje stygną. Wszystko jest już jasne.

Szklane lampy 4Concepts

Każdego roku producent lamp 4Concepts wypuszcza nowy katalog oświetleniowy, w którym prezentuje najnowsze projekty i pozycje ze swojej oferty. Wszystkie lampy wykonywane są w hucie szkła z największą starannością, przez najlepszych, najbardziej doświadczonych rzemieślników i wieloletnich specjalistów. Każdy produkt posiada swoją indywidualną historię, wyrażoną w jego kształcie, kolorze malowania oraz nazwie. Każda lampa stołowa, lampa nocna, lampa biurkowa i wszystkie lampy wiszące 4Concepts dostępne są do zamówienia w naszym sklepie internetowym. Umożliwiamy wygodne zakupy i ekspresową wysyłkę lamp do naszych klientów, którzy zdecydowali się wprowadzić te małe dzieła sztuki do swojego domu.

Lampa 4Concepts | Lampomat Jesteśmy oficjalnym partnerem handlowym firmy Touch Point i autoryzowanym dystrybutorem lamp 4Concepts. Oznacza to, że wszystkie lampy, które zakupią nasi klienci, zamawiamy bezpośrednio w hucie szkła 4Concepts. Oferujemy więc wyłącznie oryginalne produkty firmowane marką 4Concepts. Każda lampa jest starannie zabezpieczona na czas transportu, zawinięta w folię bąbelkową, zapakowana w wytrzymałym kartonie, wyłożonym styropianem. Dzięki temu transport jest bezpieczny, a reklamacje nie trafiają się zbyt często. Gdyby jednak w czasie transportu powstały jakieś uszkodzenia, we współpracy z 4Concepts odbieramy lampę i błyskawicznie wymieniamy ją na nowy, wolny od wad produkt. Stanowisko autoryzowanego dystrybutora lamp 4Concepts daje nam szereg możliwości, z których bezpośrednio korzystać mogą nasi klienci. Wśród najlepiej widocznej zalety współpracy handlowej wskazać można na możliwosć zaoferowania w naszym sklepie najniższych i najbardziej przystępnych cen lamp 4Concepts, współmiernych do jakości produtów. Oznacza to, że lampy 4Concepts można kupić w najlepszej cenie w naszym sklepie internetowym. Do tego najczęsciej oferujemy darmowy transport, dostępny przy zamówieniu na kwotę powyżej 200,00 zł brutto. Wśród zalet, które przemawiają za zakupem lamp stojących 4Concepts w naszym sklepie internetowym warto zwrócić uwagę na możliwość zwrotu produktu bez podania przyczyny w terminie do 45 dni. Oferujemy również pełne wsparcie w zakresie doboru produktów do konkretnych aranżacji, a także pomoc techniczną, zarówno przed zakupem, w trakcie realizacji zamówienia, jak i po transakcji. Wszystko to sprawia, że lampy 4Concepts są tak chętnie i tak często zamawiane w naszym sklepie internetowym. Nasza platforma zakupowa z lampami stojącymi 4Concepts pozwala na łatwe wyszukiwanie i zakup produktów zarówno z telefonu komórkowego, tableta, laptopa i komputera stacjonarnego. Opisy produktów są przygotowane przez osoby związane z aranżacją wnętrz, wiele lamp 4Concepts posiada dodatkowe zdjęcia wykonane w naszym studiu fotograficznym. Wśród licznych pozycji znajdziemy również pozostawione przez innych kupujących opinie na temat lamp, które stanowią doskonały dowód społeczny i cenne źródło informacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium