kupuję   0,00 zł
Formy płatności

Możliwe formy płatności

Płatność przy odbiorze

Płatność przelewem tradycyjnym

Płatność szybkim przelewem - Przelewy24

Numer konta

Numer konta potrzebny do wykonania przelewu tradycyjnego znajduje się na stronie lampomat.pl/numerkonta.
Dane do wpłaty są również przesyłane po złożeniu zamówienia.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo zakupów w naszym sklepie zapewniają trzy płaszczyzny: szyfrowane połączenie, Przelewy24 i system wiarygodnych opinii.

Stosowanie szyfrowanego połączenia z protokołem https, potwierdza pasek adresu w Państwa przeglądarce. Specjalny protokół zapobiega przechwytywaniu i zmienianiu przesyłanych danych, dzięki czemu informacje są maksymalnie zabezpieczone.

Technologia szybkich płatności Przelewy24, z której korzystamy, gwarantuje zachowanie standardu bezpieczeństwa danych w branży płatniczej. Procedura została opracowana w oparciu o najlepsze praktyki - Paymen Card Industry (PCI) i Data Security Standard (DSS). Dzięki temu przelewy są w pełni zabezpieczone i wykonują się maksymalnie szybko.
Więcej na temat bezpieczeństwa szybkich płatności: przelewy24.pl/bezpieczenstwo.

System wiarygodnych opinii, które zbieramy na portalu Opineo, stanowi dowód społeczny bezpieczeństwa transakcji składanych w naszym sklepie internetowym oraz wysokiej jakości produktów i szybkości realizacji zamówienia. Dzięki temu jeszcze przed złożeniem zamówienia, mogą Państwo zapoznać się ze zweryfikowaną oceną innych Klientów.
Opinie o naszym sklepie: opineo.pl/opinie/lampomat-pl.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium