Zasilacz hermetyczny LED 24V 300W IP67 Scharfer SCH-300-24 7 lat gwarancji 257x90x40mm
Lampa Prescot  SCH-300-24
ilość szt.
Numer: PCT056
Marka: Prescot
Stan produktu: Nowy
Wysyłka: 7 do 14 dni
RATY PAY PO
45 dni na zwrot
GWARANCJA
5
Gratis
45 dni
na zwrot
5 lat
gwarancji
Przewiń w prawo »
Zasilacz odporny na wodę do taśm LED w łazience
Zasilacz jest przeznaczony do taśm LED o napięciu 24V i mocy do 300W. Posiada uszczelnienie na poziomie IP67, co oznacza, że jest całkowicie odporny na pył oraz chroniony przed wodą, do tego stopnia, że może być nawet zanurzony w wodzie na głębokość do 1 metra przez 30 minut i nic się nie stanie. Dzięki temu ten zasilacz doskonale nadaje się do łazienki. Prąd 12,5 A.
Wymiary zasilacza:
  • długość 257 mm
  • szerokość 90 mm
  • wysokość 40 mm
Dlaczego wybierać uszczelnione przed wodą zasilacze do taśm LED łazienkowych?
Napisz pierwszą opinię.
Pytanie odnośnie produktu wyślij na adres e-mail sklep@lampomat.pl.
Sprawdź poradniki dotyczące doboru produktów z kategorii Magnetyczne szynoprzewody 24V.
Producent Prescot
Numer katalogowy SCH-300-24
Napięcie (V) 24
Dodatkowe informacje Wymiar: 257 x 90 x 40 mm