Mocna taśma LED COB na metry 14W 1300LM 3000K 24V CRI90 10mm Prescot 24EC528-045-10-WW50
Lampa Prescot  24EC528-045-10-WW50
ilość szt.
Numer: PCT029
Marka: Prescot
Stan produktu: Nowy
Wysyłka 25 szt: 24 godziny
Więcej szt: 48 godzin
WYSYŁKA 24H
45 dni na zwrot
GWARANCJA
2
na zwrot
2 lata
Co to jest taśma LED?
Jakie zastosowanie ma taśma LED COB?
Jak dobrać zasilacz do taśmy LED?
Zasilacz do taśmy LED musi mieć takie samo napięcie jak taśma. Oznacza to, że jeśli taśma LED ma napięcie 12V, zasilacz również musi mieć 12V. Analogicznie, jeśli taśma LED ma napięcie 24V, to zasilacz również musi być 24V. W tym miejscu znajdują się inne typy zasilaczy do taśm LED.
Dodatkowo, zasilacz powinien mieć nieco większą moc niż taśma LED, najlepiej o około 10% większą. Na przykład, jeśli taśma LED na całym odcinku ma moc 30W, to zasilacz powinien mieć moc 36W. Dzięki temu zapewni się stabilne działanie systemu i zapobiegnie przeciążeniu zasilacza, co może przedłużyć jego żywotność oraz zapewnić bezproblemowe działanie taśmy LED.
Sprawdź poradniki dotyczące doboru produktów z kategorii Taśmy LED linia ciągła COB mocne.
Producent Prescot
Numer katalogowy 24EC528-045-10-WW50
Napięcie (V) 24
Moc na metr (W) 14
Strumień świetlny na metr (LM) 1300
Barwa światła ciepła biała (dowiedz się więcej)
Temperatura barwowa (K) 3000 (dowiedz się więcej)
Typ diod LED COB
Szerokość taśmy LED 10 mm