Zasilacz slim 24V 36W IP33 Prescot KPS-V24-36W33-L Kaisen 270x18x15mm
Lampa Prescot  KPS-V24-36W33-L
ilość szt.
Numer: PCT058
Marka: Prescot
Stan produktu: Nowy
Wysyłka: 7 do 14 dni
RATY PAY PO
45 dni na zwrot
GWARANCJA
2
Gratis
45 dni
na zwrot
2 lata
gwarancji
Przewiń w prawo »
Zasilacz odporny na wodę do taśm LED w łazience
Zasilacz jest przeznaczony do taśm LED o napięciu 24V i mocy do 36W. Posiada uszczelnienie na poziomie IP33, co oznacza, że jest chroniony przed natryskiem wody. Dzięki temu ten zasilacz doskonale nadaje się do łazienki. Prąd 1,5 A.
Wymiary zasilacza:
  • długość 270 mm
  • szerokość 18 mm
  • wysokość 15 mm