kupuję   0,00 zł
Kategorie bloga
Tagi bloga
Kanał YouTube

YouTube Lampomat

Odkryj nasz kanał YouTube, to idealne uzupełnienie bloga lub wygodna alternatywa dla zabieganych. Znajdziesz tam prezentacje produktów, poradniki montażu i inspirujące aranżacje wnętrz.

Jak zabezpieczamy lampy na czas transportu

0
Jak zabezpieczamy lampy na czas transportu

Jak zabezpieczamy lampy na czas transportu

Każdego dnia wysyłamy do Was dziesiątki paczek z lampami. Często oprawy oświetleniowe wykonane są ze szkła lub innych delikatnych materiałów, które mogą się uszkodzić w transporcie. Z powodzeniem prowadzimy sklep internetowy od wielu lat i dlatego mamy już duże doświadczenie w wysyłce lekkich, filigranowych i wrażliwych na uszkodzenia produktów. W tym wpisie przedstawiamy jak zabezpieczamy lampy na czas transportu, aby użytkownicy sklepu, którzy jeszcze nie skorzystali z naszych usług mogli upewnić się przed zakupem, że lampa dotrze cała.

Jak pakujemy lampy w Lampomat.pl?

W zgodzie z zasadą, że obraz wyraża więcej niż tysiąc słów, w magazynie nagraliśmy przygotowywanie lampy Alfa Linio Sola 27496 do wysyłki. Film jest przyspieszony do 150%.

Jak odbywa się proces zabezpieczania?

Nasi dostawcy, którymi są producenci lamp, przysyłają do nas swoje produkty na paletach. Taka forma transportu nie wymaga dodatkowego zabezpieczenia. Dlatego po dostawie na nasz magazyn każdy karton otwieramy i dokładnie sprawdzamy pod kątem uszkodzeń. Następnie dodatkowo zabezpieczamy go od wewnątrz, a także od zewnątrz.

Do zabezpieczeń lamp na czas transportu używamy:

  • dużo folii bąbelkowej;
  • dodatkowych małych kartonów;
  • wypełniaczy pozostałych po innych przesyłkach (w myśl zasady Zero-Waste, która nam przyświeca);
  • folii stretch.

Dodatkowo na każdej paczce umieszczamy naklejkę sygnalizującą, że wewnątrz znajduje się kruchy, szklany element.

Dlaczego tak duży nacisk kładziemy na zabezpieczenie lamp?

Przyświeca nam proste założenie, zgodnie z którym lepiej ponieść większy wydatek związany z zabezpieczeniem produktu na czas transportu, zamiast później ponosić koszty obsługi reklamacji i ponownej wysyłki. Zależy nam również na tym, aby nie irytować odbiorców, którzy nie chcą czekać na wymianę produktu.

Co zrobić kiedy produkt jednak będzie uszkodzony w transporcie?

Nie ważne jak bardzo byśmy się starali, wszystkich uszkodzeń nie da się uniknąć. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawy i nie twierdzimy, że każda nasza wysyłka dociera bez uszkodzeń. Zamiast tego wychodzimy naprzeciw osobom, którym przytrafiła się uszkodzona wysyłka. Aby maksymalnie ułatwić i przyspieszyć proces reklamacji przygotowaliśmy specjalny poradnik, gdzie prezentujemy Jak odpowiednio przeprowadzić reklamację zamówienia. Artykuł posiada również nagranie video.

Podsumowanie

Teraz już wiesz, że o wysyłkę nie musisz się martwić. Jeżeli nadal zastanawiasz się czy warto dokonać zakupu w naszym sklepie internetowym przejdź na stronę o sklepie, na górze znajdziesz dane naszej firmy, następnie sprawdzisz wiarygodne opinie klientów z trzech niezależnych źródeł (Google, Ceneo i Opineo), dalej zobaczysz jak wygląda nasz sklep stacjonarny w Poznaniu i będziesz mieć możliwość obejrzeć nasze platformy społecznościowe, a także to, co tam publikujemy. Niżej dowiesz się o tym jak działamy by chronić środowisko, a na samym dole przeczytasz co odróżnia nas od konkurencji i dlaczego w ogóle nasz sklep istnieje.

Nagranie humorystyczne

Dodatkowo przygotowaliśmy również drugą produkcję, która ma delikatny aspekt humorystyczny, ponieważ takie usposobienie towarzyszy nam cały czas w trakcie pracy. Do współpracy planowaliśmy zaangażować Krystynę Czubównę, ale nie wystarczyło nam budżetu. Dlatego oglądając poniższe nagranie prosimy wyobrażać sobie, że jest to film przyrodniczy z głosem Pani Krystyny.

Wskazówka dla Ciebie. Już teraz zacznij oglądać nasz niezrównany kanał na YouTube. Znajdziesz tam mnóstwo ciekawych poradników, filmy z prezentacją produktów i dobre rady w aranżacji wnętrz. Dzięki temu zakupy oświetlenia przeprowadzisz łatwo i dokonasz dobrego wyboru.

Nasz artykuł skomentowano 0 razy. Podziel się swoją opinią.

Submit

YouTube Lampomat

Ostatnie wpisy na naszym blogu

Jakie czynniki mają wpływ na żywotność zasilacza do szynoprzewodów magnetycznych

Szynoprzewody magnetyczne zyskują na popularności dzięki nowoczesnemu designowi, intensywnemu oświetleniu i dużej elastyczności konfiguracji. Większość modeli działa na napięciu 48V, co oznacza konieczność użycia zasilacza. W tym poradniku omówimy czynniki wpływające na trwałość zasilacza oraz jak o niego dbać, aby zapewnić długą i bezawaryjną pracę.

Dlaczego szynoprzewody 3-fazowe tak się nazywają

Szynoprzewody trójfazowe zdobyły ogromną popularność, ponieważ przeniknęły do sektora prywatnego, oświetlając domy i mieszkania. Jednak wybór odpowiednich elementów tego systemu oraz zrozumienie jego działania wciąż sprawia trudności, zarówno konsumentom, jak i pracownikom sklepów oświetleniowych oraz biur projektowych. Dlatego dzisiaj postaramy się przybliżyć to zagadnienie, wyjaśniając, dlaczego szynoprzewody trójfazowe noszą tę nazwę i co to oznacza.

Jak dobrać szynoprzewody 3-fazowe

Szynoprzewody 3-fazowe to system oświetlenia, gdzie reflektory montowane są na szynach. Można je przesuwać i montować w różnych miejscach, a z szyn można tworzyć różne kształty. System ten wywodzi się z sektora komercyjnego, gdzie służył do oświetlenia sklepów i biur. Po dziś dzień można znaleźć szynoprzewody trójfazowe w centrach handlowych. Obecnie jest bardzo szeroko stosowany w sektorze prywatnym. Jednak dobór elementów w prawidłowy sposób bywa kłopotliwy, często nawet sprzedawcy nie rozumieją jak działają poszczególne funkcje produktów. Dlatego w tym poradniku dokładnie omówimy każdą kwestię. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium