Zasilacz hermetyczny wodoodporny 24V 60W GPV GPV-60-24E
Lampa Prescot  GPV-60-24E
ilość szt.
Numer: PCT033
Marka: Prescot
Stan produktu: Nowy
Wysyłka: 48 godzin
RATY PAY PO
45 dni na zwrot
GWARANCJA
2
Gratis
45 dni
na zwrot
2 lata
gwarancji
Przewiń w prawo »
Zasilacz odporny na wodę do taśm LED w łazience
Zasilacz jest przeznaczony do taśm LED o napięciu 24V i mocy do 60W. Posiada uszczelnienie na poziomie IP67, co oznacza, że jest całkowicie odporny na pył oraz chroniony przed wodą, do tego stopnia, że może być nawet zanurzony w wodzie na głębokość do 1 metra przez 30 minut i nic się nie stanie. Dzięki temu ten zasilacz doskonale nadaje się do łazienki. Prąd 2,5 A.
Wymiary zasilacza:
  • długość 162 mm
  • szerokość 42 mm
  • wysokość 33 mm
Dlaczego wybierać uszczelnione przed wodą zasilacze do taśm LED łazienkowych?
Napisz pierwszą opinię.
Pytanie odnośnie produktu wyślij na adres e-mail sklep@lampomat.pl.
Sprawdź poradniki dotyczące doboru produktów z kategorii Magnetyczne szynoprzewody 24V.