Mocna taśma LED COB na metry 10W 1000LM 4000K 24V CRI90 8mm Prescot 24EC384-042-8-NW50
Lampa Prescot  24EC384-042-8-NW50
ilość szt.
Numer: PCT026
Marka: Prescot
Stan produktu: Nowy
Wysyłka 31 szt: 24 godziny
Więcej szt: 48 godzin
WYSYŁKA 24H
45 dni na zwrot
GWARANCJA
2
na zwrot
2 lata
gwarancji
Przewiń w prawo »
Co to jest taśma LED?
Jakie zastosowanie ma taśma LED COB?
Jak zamontować taśmę?
Czy taśmę LED można ciąć? Jak uzyskać określoną długość?
Jak dobrać zasilacz do taśmy LED?
Zasilacz do taśmy LED musi mieć takie samo napięcie jak taśma. Oznacza to, że jeśli taśma LED ma napięcie 12V, zasilacz również musi mieć 12V. Analogicznie, jeśli taśma LED ma napięcie 24V, to zasilacz również musi być 24V. W tym miejscu znajdują się inne typy zasilaczy do taśm LED.
Dodatkowo, zasilacz powinien mieć nieco większą moc niż taśma LED, najlepiej o około 10% większą. Na przykład, jeśli taśma LED na całym odcinku ma moc 30W, to zasilacz powinien mieć moc 36W. Dzięki temu zapewni się stabilne działanie systemu i zapobiegnie przeciążeniu zasilacza, co może przedłużyć jego żywotność oraz zapewnić bezproblemowe działanie taśmy LED.
Jak podłączyć zasilacz do taśm LED?
Gdzie schować zasilacz do taśm LED?
Z której strony podłączyć taśmę LED?
Napisz pierwszą opinię.
Pytanie odnośnie produktu wyślij na adres e-mail sklep@lampomat.pl.
Sprawdź poradniki dotyczące doboru produktów z kategorii Taśmy LED linia ciągła COB mocne.
Producent Prescot
Numer katalogowy 24EC384-042-8-NW50
Napięcie (V) 24
Moc na metr (W) 10
Strumień świetlny na metr (LM) 1000
Barwa światła neutralna (dowiedz się więcej)
Temperatura barwowa (K) 4000 (dowiedz się więcej)
Typ diod LED COB
Szerokość taśmy LED 8 mm