Lampa Italux Theo AD20000-18A chrom
ilość szt.
Numer: 3455
Marka: Italux
Stan produktu: Nowy
Wysyłka: 3 do 7 dni
Aktywne progi rabatowe odbierz zniżkę
Sprawdź szczegóły
Aktywne progi rabatowe
Sprawdź szczegóły
RATY PAY PO
45 dni na zwrot
GWARANCJA
2
Gratis
45 dni
na zwrot
2 lata
gwarancji
Przewiń w prawo »
Napisz pierwszą opinię.
Pytanie odnośnie produktu wyślij na adres e-mail sklep@lampomat.pl.
Żarówka LED E27
Philips LED E27
Moc: 10W (średnia moc)
Temperatura: 4000K
Barwa: Neutralna
zobacz »
Żarówka LED E27
Philips LED E27
Moc: 10W (średnia moc)
Temperatura: 3000K
Barwa: Ciepła
zobacz »
Moc: 13W (mocna)
Barwa: Ciepła
Więcej żarówek E27
Moc: 3 do 18W
Temperatura: do wyboru
Barwa: Ciepła/Neutralna
zobacz wszystkie »
Producent Italux
Seria Theo
Numer katalogowy AD20000-18A
Kolor chrom (więcej o tej barwie)
Materiał stal
Wysokość klosza (mm) 400
Wys. całkowita (mm) 1200
Szer. całkowita (mm) 640
Trzonek E27 (pokaż żarówki)
Liczba żarówek 18
Żarówka w zestawie Nie (sprawdź jak dobrać)
Moc maksymalna 18 x 40 W (dowiedz się więcej)