kupuję   0,00 zł
Kategorie bloga
Tagi bloga
Kanał YouTube

YouTube Lampomat

Odkryj nasz kanał YouTube, to idealne uzupełnienie bloga lub wygodna alternatywa dla zabieganych. Znajdziesz tam prezentacje produktów, poradniki montażu i inspirujące aranżacje wnętrz.

Łącznik kątowy mechaniczny do szyn magnetycznych

0
Łącznik kątowy mechaniczny do szyn magnetycznych

Łącznik kątowy mechaniczny do szyn magnetycznych

Łącznik kątowy mechaniczny do szynoprzewodów magnetycznych służy do łączenia ze sobą szyn. Łącznik występuje w wersji podtynkowej (na płyty kartonowo-gipsowe) i natynkowej, w typie płytkim lub głębokim, najczęściej w kolorze czarnym lub białym. Niektóre marki nie udostępniają łącznika kątowego mechanicznego do szynoprzewodów płytkich, wtedy należy łączyć ze sobą szynoprzewody pod kątem prostym przez ich odpowiednie docięcie. Niektóre marki oferują łącznik mechaniczny w zestawie z łącznikiem elektronicznym giętkim, jednak nie jest to reguła i najczęściej łącznik giętki należy dokupić oddzielnie, gdyż sam łącznik mechaniczny nie przewodzi zasilania. Do łącznika mechanicznego można zamontować kątowy reflektor do szyn magnetycznych.

W tym miejscu znajduje się nasz Ranking szynoprzewodów magnetycznych. Zapraszamy do zapoznania się z nim przed zakupem.

Przykładowe zestawy szynoprzewodów magnetycznych:

Przykładowe czarne łączniki mechaniczne kątowe „L” do szynoprzewodów magnetycznych, w wersji podtynkowej i natynkowej

Metalowy łącznik kątowy magnetyczny

Wskazówka dla Ciebie. Już teraz zacznij oglądać nasz niezrównany kanał na YouTube. Znajdziesz tam mnóstwo ciekawych poradników, filmy z prezentacją produktów i dobre rady w aranżacji wnętrz. Dzięki temu zakupy oświetlenia przeprowadzisz łatwo i dokonasz dobrego wyboru.

Nasz artykuł skomentowano 0 razy. Podziel się swoją opinią.

Submit

YouTube Lampomat

Ostatnie wpisy na naszym blogu

Dlaczego szynoprzewody magnetyczne są na 48V

Szynoprzewody magnetyczne są obecnie popularnym rozwiązaniem w przestrzeniach prywatnych i komercyjnych. Jednakże, charakteryzują się one napięciem 48V, co wymusza konieczność stosowania zasilacza, co dla wielu osób może być uciążliwe. W tym artykule wyjaśnimy, dlaczego szynoprzewody używają napięcia 48V i dlaczego nie są projektowane bezpośrednio na napięcie 230V, co pozwoliłoby uniknąć potrzeby stosowania dodatkowego zasilacza.

Oświetlenie salonu z aneksem za pomocą białych szynoprzewodów 3-fazowych i 1-fazowych

W tej realizacji inwestor zmierzył się z wyzwaniem oświetlenia salonu z jadalnią i aneksem kuchennym, tak aby każda część wspólnego pomieszczenia była odpowiednio oświetlona. Jednocześnie chciano, aby lampy włączone w jednej części nie przeszkadzały osobom znajdującym się w innym obszarze. Dlatego zdecydowano się na połączenie szynoprzewodów 3-fazowych i 1-fazowych, w kolorze białym. Efekt? Funkcjonalne, estetyczne i zróżnicowane oświetlenie, które można zobaczyć w pełni w tym artykule.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium