Lampa Maytoni Artisan C080CL-01-GU10-W biały
ilość szt.
Numer: MI2199
Marka: Maytoni
Stan produktu: Nowy
Wysyłka: 3 do 6 tygodni
RATY PAY PO
45 dni na zwrot
GWARANCJA
2
Gratis
45 dni
na zwrot
2 lata
gwarancji
Przewiń w prawo »
Jakie zastosowanie mają lampy tuby i spoty?
Wybrać lampę spot w wersji na żarówkę czy moduł LED?
Ile kupić lamp tub lub spotów aby dobrze oświetlić pomieszczenie?
Napisz pierwszą opinię.
Pytanie odnośnie produktu wyślij na adres e-mail sklep@lampomat.pl.
Żarówka LED GU10
Philips GU10 120stopni
Moc: 4,9W (średnia moc)
Temperatura: 3000K
Barwa: Ciepła
zobacz »
Żarówka LED GU10
Philips GU10 120stopni
Moc: 4,9W (średnia moc)
Temperatura: 4000K
Barwa: Neutralna
zobacz »
Moc: 3,5W (słaba)
Barwa: Neutralna
Więcej żarówek GU10
Moc: 3 do 9W
Temperatura: do wyboru
Barwa: Ciepła/Neutralna
zobacz wszystkie »
Producent Maytoni
Seria Artisan
Numer katalogowy C080CL-01-GU10-W
Kraj producenta Niemcy
Kolor biały (więcej o tej barwie)
Kolor dodatkowy czarny
Materiał aluminium, tworzywo
Wys. całkowita (mm) 108
Szer. całkowita (mm) 54
Trzonek GU10 (pokaż żarówki)
Liczba żarówek 1
Żarówka w zestawie Nie (sprawdź jak dobrać)
Moc maksymalna 1 x 10 W (dowiedz się więcej)