Pojedyncza mosiężna lampa wisząca walec 30cm Maytoni P082PL-GU10-MG Artisan GU10 5,4cm
Lampa Maytoni Artisan P082PL-GU10-MG mosiężny
ilość szt.
Numer: MI2122
Philips GU10 120stopni
Moc: 4,9W (średnia moc)
Philips GU10 120stopni
Moc: 4,9W (średnia moc)
zobacz »
Moc: 3,5W (słaba)
Barwa: Neutralna
Więcej żarówek GU10
Moc: 3 do 9W
Seria Artisan
Numer katalogowy P082PL-GU10-MG
Kraj producenta Niemcy
Kolor mosiężny
Kolor dodatkowy czarny
Moc maksymalna 1 x 10 W (dowiedz się więcej)