kupuję   0,00 zł
Kategorie bloga
Tagi bloga
Kanał YouTube

YouTube Lampomat

Odkryj nasz kanał YouTube, to idealne uzupełnienie bloga lub wygodna alternatywa dla zabieganych. Znajdziesz tam prezentacje produktów, poradniki montażu i inspirujące aranżacje wnętrz.

Łącznik "X" do szyn 1-fazowych

0
Łącznik "X" do szyn 1-fazowych

Łącznik "X" do szyn 1-fazowych

Łącznik „X” do szynoprzewodów 1-fazowych występuje w wersji podtynkowej i natynkowej. Najpopularniejsze kolory to czarny oraz biały. Niektóre marki oferują łącznik „X” w kolorze szarym. Element przeznaczony jest do połączenia ze sobą czterech szyn w celu uzyskania indywidualnego kształtu. Doprowadzenie zasilania do łącznika „X” w wersji na szynoprzewód 1-fazowy jest możliwe, ale jest trudne, a sam łącznik nie jest do tego przystosowany i wymaga modyfikacji we własnym zakresie. W miejscu, w którym zamontowany jest element nie ma możliwości wpięcia reflektora.

Przykładowe zestawy szynoprzewodów 1-fazowych:

Łącznik „X” w wersji do szynoprzewodów natynkowych

Łącznik „X” w wersji do szynoprzewodów natynkowych

Łącznik „X” w wersji do szynoprzewodów podtynkowych

Łącznik „X” w wersji do szynoprzewodów podtynkowych

Wskazówka dla Ciebie. Już teraz zacznij oglądać nasz niezrównany kanał na YouTube. Znajdziesz tam mnóstwo ciekawych poradników, filmy z prezentacją produktów i dobre rady w aranżacji wnętrz. Dzięki temu zakupy oświetlenia przeprowadzisz łatwo i dokonasz dobrego wyboru.

Nasz artykuł skomentowano 0 razy. Podziel się swoją opinią.

Submit

YouTube Lampomat

Ostatnie wpisy na naszym blogu

Dlaczego szynoprzewody magnetyczne są na 48V

Szynoprzewody magnetyczne są obecnie popularnym rozwiązaniem w przestrzeniach prywatnych i komercyjnych. Jednakże, charakteryzują się one napięciem 48V, co wymusza konieczność stosowania zasilacza, co dla wielu osób może być uciążliwe. W tym artykule wyjaśnimy, dlaczego szynoprzewody używają napięcia 48V i dlaczego nie są projektowane bezpośrednio na napięcie 230V, co pozwoliłoby uniknąć potrzeby stosowania dodatkowego zasilacza.

Oświetlenie salonu z aneksem za pomocą białych szynoprzewodów 3-fazowych i 1-fazowych

W tej realizacji inwestor zmierzył się z wyzwaniem oświetlenia salonu z jadalnią i aneksem kuchennym, tak aby każda część wspólnego pomieszczenia była odpowiednio oświetlona. Jednocześnie chciano, aby lampy włączone w jednej części nie przeszkadzały osobom znajdującym się w innym obszarze. Dlatego zdecydowano się na połączenie szynoprzewodów 3-fazowych i 1-fazowych, w kolorze białym. Efekt? Funkcjonalne, estetyczne i zróżnicowane oświetlenie, które można zobaczyć w pełni w tym artykule.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium