kupuję   0,00 zł
Kategorie bloga
Tagi bloga
Kanał YouTube

YouTube Lampomat

Odkryj nasz kanał YouTube, to idealne uzupełnienie bloga lub wygodna alternatywa dla zabieganych. Znajdziesz tam prezentacje produktów, poradniki montażu i inspirujące aranżacje wnętrz.

Łącznik prosty z zasilaniem do szyn 3-fazowych

0
Łącznik prosty z zasilaniem do szyn 3-fazowych

Łącznik prosty z zasilaniem do szyn 3-fazowych

Łącznik prosty z zasilaniem do szynoprzewodów 3-fazowych zwany jest również łącznikiem prostym zasilającym. W przeciwieństwie do standardowego łącznika (wewnętrznego) umożliwia połączenie ze sobą szyn w linii prostej z jednoczesnym doprowadzeniem zasilania. W przypadku zastosowania tego łącznika nie trzeba używać końcówek zasilających. Łącznik jest przydatny w momencie gdy kable od instalacji elektrycznej wyprowadzone są w taki sposób, że wypadają na długości układu szyn, a nie na jej końcu. Szynoprzewody 3-fazowe można rozciąć i podłączyć do nich łącznik zasilający. Łącznik występuje w wersji podtynkowej oraz natynkowej, w kolorze czarnym oraz białym. Element posiada miejsca na podłączenie żył L1, L2, L3 i N. Nic nie stoi na przeszkodzie aby skorzystać tylko z jednego lub dwóch obwodów w zależności od typu instalacji.

Przykładowe zestawy szynoprzewodów 3-fazowych:

Prosty łącznik zasilający do szyn 3-fazowych

Prosty łącznik zasilający do szyn 3-fazowych

Wskazówka dla Ciebie. Już teraz zacznij oglądać nasz niezrównany kanał na YouTube. Znajdziesz tam mnóstwo ciekawych poradników, filmy z prezentacją produktów i dobre rady w aranżacji wnętrz. Dzięki temu zakupy oświetlenia przeprowadzisz łatwo i dokonasz dobrego wyboru.

Nasz artykuł skomentowano 0 razy. Podziel się swoją opinią.

Submit

YouTube Lampomat

Ostatnie wpisy na naszym blogu

Dlaczego szynoprzewody magnetyczne są na 48V

Szynoprzewody magnetyczne są obecnie popularnym rozwiązaniem w przestrzeniach prywatnych i komercyjnych. Jednakże, charakteryzują się one napięciem 48V, co wymusza konieczność stosowania zasilacza, co dla wielu osób może być uciążliwe. W tym artykule wyjaśnimy, dlaczego szynoprzewody używają napięcia 48V i dlaczego nie są projektowane bezpośrednio na napięcie 230V, co pozwoliłoby uniknąć potrzeby stosowania dodatkowego zasilacza.

Oświetlenie salonu z aneksem za pomocą białych szynoprzewodów 3-fazowych i 1-fazowych

W tej realizacji inwestor zmierzył się z wyzwaniem oświetlenia salonu z jadalnią i aneksem kuchennym, tak aby każda część wspólnego pomieszczenia była odpowiednio oświetlona. Jednocześnie chciano, aby lampy włączone w jednej części nie przeszkadzały osobom znajdującym się w innym obszarze. Dlatego zdecydowano się na połączenie szynoprzewodów 3-fazowych i 1-fazowych, w kolorze białym. Efekt? Funkcjonalne, estetyczne i zróżnicowane oświetlenie, które można zobaczyć w pełni w tym artykule.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium