kupuję   0,00 zł
Kategorie bloga
Tagi bloga
Kanał YouTube

YouTube Lampomat

Odkryj nasz kanał YouTube, to idealne uzupełnienie bloga lub wygodna alternatywa dla zabieganych. Znajdziesz tam prezentacje produktów, poradniki montażu i inspirujące aranżacje wnętrz.

Łącznik prosty z zasilaniem do szyn 1-fazowych

0
Łącznik prosty z zasilaniem do szyn 1-fazowych

Łącznik prosty z zasilaniem do szyn 1-fazowych

Łącznik prosty z zasilaniem do szynoprzewodów 1-fazowych występuje w ofercie tylko niektórych marek oświetleniowych (np. lampy Nowodvorski) w wersji natynkowej oraz podtynkowej, najczęściej w kolorze czarnym oraz białym. Łącznik służy do łączenia ze sobą kolejnych szyn w linii prostej w taki sposób, aby w miejscu ich łączenia można było doprowadzić zasilanie. Łącznik ma zastosowanie gdy kabel od instalacji elektrycznej nie jest wyprowadzony na końcu układu szynowego i nie sprawdzi się tam końcówka zasilająca, gdyż powodowałaby konieczność przesunięcia całego układu. Podłączenie żył do łącznika zasilającego prostego do szynoprzewodów 1-fazowych wymaga zdjęcia obudowy, co jest bardzo proste. Szyny można rozciąć w dowolnym miejscu i zamontować tam łącznik środkowy zasilający.

Łącznik środkowy z zasilaniem do szynoprzewodów 1-fazowych

Przykładowe zestawy szynoprzewodów 1-fazowych:

Przykładowe zdjęcia łącznika środkowego zasilającego.

Łącznik prosty zasilający do szyn 1-fazowych

Wskazówka dla Ciebie. Już teraz zacznij oglądać nasz niezrównany kanał na YouTube. Znajdziesz tam mnóstwo ciekawych poradników, filmy z prezentacją produktów i dobre rady w aranżacji wnętrz. Dzięki temu zakupy oświetlenia przeprowadzisz łatwo i dokonasz dobrego wyboru.

Nasz artykuł skomentowano 0 razy. Podziel się swoją opinią.

Submit

YouTube Lampomat

Ostatnie wpisy na naszym blogu

Dlaczego szynoprzewody magnetyczne są na 48V

Szynoprzewody magnetyczne są obecnie popularnym rozwiązaniem w przestrzeniach prywatnych i komercyjnych. Jednakże, charakteryzują się one napięciem 48V, co wymusza konieczność stosowania zasilacza, co dla wielu osób może być uciążliwe. W tym artykule wyjaśnimy, dlaczego szynoprzewody używają napięcia 48V i dlaczego nie są projektowane bezpośrednio na napięcie 230V, co pozwoliłoby uniknąć potrzeby stosowania dodatkowego zasilacza.

Oświetlenie salonu z aneksem za pomocą białych szynoprzewodów 3-fazowych i 1-fazowych

W tej realizacji inwestor zmierzył się z wyzwaniem oświetlenia salonu z jadalnią i aneksem kuchennym, tak aby każda część wspólnego pomieszczenia była odpowiednio oświetlona. Jednocześnie chciano, aby lampy włączone w jednej części nie przeszkadzały osobom znajdującym się w innym obszarze. Dlatego zdecydowano się na połączenie szynoprzewodów 3-fazowych i 1-fazowych, w kolorze białym. Efekt? Funkcjonalne, estetyczne i zróżnicowane oświetlenie, które można zobaczyć w pełni w tym artykule.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium