kupuję   0,00 zł
Kategorie bloga
Tagi bloga
Kanał YouTube

YouTube Lampomat

Odkryj nasz kanał YouTube, to idealne uzupełnienie bloga lub wygodna alternatywa dla zabieganych. Znajdziesz tam prezentacje produktów, poradniki montażu i inspirujące aranżacje wnętrz.

Łącznik kątowy 90 stopni "L" do szyn 3-fazowych

0
Łącznik kątowy 90 stopni "L" do szyn 3-fazowych

Łącznik kątowy 90 stopni "L" do szyn 3-fazowych

Łącznik kątowy „L” do szynoprzewodów 3-fazowych występuje w wersji natynkowej oraz podtynkowej, najczęściej w kolorze czarnym oraz białym. Element służy do przekazywania zasilania pomiędzy szynami. Łącznik jest przystosowany do doprowadzenia zasilania. Łącznik posiada obudowę plastikową, która jest możliwa do zdjęcia po odkręceniu śrubki. Do łącznika można doprowadzić żyły z instalacji elektrycznej, tak by podłączyć je pod L1, L2, L3 i N do szyn 3-fazowych.

Łącznik L do szynoprzewodów 3-fazowych

Przykładowe zestawy szynoprzewodów 3-fazowych:

Łączniki w zależności od biegunowości występują w wersji lewej oraz prawej. Przy dobieraniu łączników i końcówek zasilających należy zadbać o to aby wybrać zgodne wersje. Np. końcówka zasilająca lewa i łącznik kątowy lewy.

Przykładowe zdjęcia łączników kątowych do szyn 3-fazowych, w kolorze białym oraz czarny, w wersji natynkowej oraz podtynkowej.

Zdjęcia łączników kątowych do szyn 3-fazowych

Łącznik L 3-fazowy w środku

Wskazówka dla Ciebie. Już teraz zacznij oglądać nasz niezrównany kanał na YouTube. Znajdziesz tam mnóstwo ciekawych poradników, filmy z prezentacją produktów i dobre rady w aranżacji wnętrz. Dzięki temu zakupy oświetlenia przeprowadzisz łatwo i dokonasz dobrego wyboru.

Nasz artykuł skomentowano 0 razy. Podziel się swoją opinią.

Submit

YouTube Lampomat

Ostatnie wpisy na naszym blogu

Dlaczego szynoprzewody magnetyczne są na 48V

Szynoprzewody magnetyczne są obecnie popularnym rozwiązaniem w przestrzeniach prywatnych i komercyjnych. Jednakże, charakteryzują się one napięciem 48V, co wymusza konieczność stosowania zasilacza, co dla wielu osób może być uciążliwe. W tym artykule wyjaśnimy, dlaczego szynoprzewody używają napięcia 48V i dlaczego nie są projektowane bezpośrednio na napięcie 230V, co pozwoliłoby uniknąć potrzeby stosowania dodatkowego zasilacza.

Oświetlenie salonu z aneksem za pomocą białych szynoprzewodów 3-fazowych i 1-fazowych

W tej realizacji inwestor zmierzył się z wyzwaniem oświetlenia salonu z jadalnią i aneksem kuchennym, tak aby każda część wspólnego pomieszczenia była odpowiednio oświetlona. Jednocześnie chciano, aby lampy włączone w jednej części nie przeszkadzały osobom znajdującym się w innym obszarze. Dlatego zdecydowano się na połączenie szynoprzewodów 3-fazowych i 1-fazowych, w kolorze białym. Efekt? Funkcjonalne, estetyczne i zróżnicowane oświetlenie, które można zobaczyć w pełni w tym artykule.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium