kupuję   0,00 zł

Zalety kupowania lamp produkowanych przez polskie firmy

0
Zalety kupowania lamp produkowanych przez polskie firmy

Zalety kupowania lamp produkowanych przez polskie firmy

Sklepy internetowe z oświetleniem zapewniają dostęp do lamp pochodzących od wytwórców z całego Świata. Wśród produktów ekonomicznych dużym zainteresowaniem cieszą się wyroby Chińskie. Bardzo duży popyt dotyczy także europejskich marek, gdzie przodują firmy włoskie, niemieckie i skandynawskie. Jednak coraz ważniejszą rolę na rynku oświetleniowym, w naszym kraju oraz w Unii Europejskiej, odgrywają polskie marki, a zakupy ich produktów wiążą się z licznymi korzyściami, których nie zapewniają zagraniczni fabrykanci.

W tym artykule prezentujemy najważniejsze zalety, które odnosi klient, z kupowania produktów wykonywanych przez rodzime firmy.

Krótki czas oczekiwania

W przypadku produktów wykonywanych na zamówienie czas oczekiwania jest znacznie krótszy niż podczas importu. Dzięki temu klienci otrzymują lampy szybciej, co pozwala im oszczędzić czas.

Szybki i łatwy kontakt

Komunikacja z rodzimymi firmami jest znacznie szybsza i o wiele łatwiejsza niż z zagranicznymi wytwórcami. Nierzadko proste kwestie mogą być rozwiązane przez jeden kontakt telefoniczny bezpośrednio do producenta, co jest bardzo trudne w przypadku firm zagranicznych, a zwłaszcza z poza Unii Europejskiej.

Wskazówka dla Ciebie: informację na temat kraju, w którym znajduje się siedziba producenta znajdziesz na stronie każdego produktu, w zakładce dane techniczne. Poniżej prezentujemy najlepsze Polskie marki z naszej oferty.

Szybka obsługa reklamacji i pomoc po zakupie

Reklamacje składane do zagranicznych firm zwykle trwają znacznie dłużej. Nawet jeżeli samo zgłoszenie jest natychmiast uznane, to często trzeba długo czekać na dostawę nowych elementów lub produktów do naszego kraju. W przypadku reklamacji zgłaszanych do polskich wytwórców często wymiany lub dosłania elementów udaje się zorganizować jeszcze tego samego dnia.

Uczciwa cena, adekwatna do jakości

Cena produktów sprowadzanych zza granicy często zwiększona jest o marżę importera i koszt transportu do Polski. W przypadku zakupu lamp od firm z naszego kraju te koszty w ogóle nie występują. Dlatego cena produktu wyraża jedynie wartość włożoną w jego wykonanie, marketing i politykę marki.

Zakupy napędzają gospodarkę

Zakupy lamp w polskich firmach napędzają naszą gospodarkę. Przez to powstaje więcej miejsc pracy, rozwija się konkurencja, pracownicy mogą więcej zarabiać, podnosi się poziom życia i korzystają na tym wszyscy.

Wskazówka dla Ciebie. Już teraz zacznij oglądać nasz niezrównany kanał na YouTube. Znajdziesz tam mnóstwo ciekawych poradników, filmy z prezentacją produktów i dobre rady w aranżacji wnętrz. Dzięki temu zakupy oświetlenia przeprowadzisz łatwo i dokonasz dobrego wyboru.

Nasz artykuł skomentowano 0 razy. Podziel się swoją opinią.

Submit

YouTube Lampomat

Ostatnie wpisy na naszym blogu

Co to jest strumień świetlny?

Każdy z nas korzysta z oświetlenia, znacznie mniej osób zastanawiało się do tej pory, co oznacza pojęcie "strumień świetlny"? To jeden z terminów, który może wydawać się tajemniczy dla osób spoza branży oświetleniowej, jednak w rzeczywistości jest to bardzo przystępne i jednocześnie istotne zagadnienie, które warto poznać.

Co oznacza źródło światła w lampie?

Ze względu na zastosowaną technologię lampa może emitować światło za pomocą żarówki lub modułu LED. Żarówka stanowi wymienne źródło światła i może również występować w wersji LED-wej. W przypadku diod wbudowanych w lampę źródłem światła jest LED. Oznacza to, że oprawę wyposażono w diody, które emitują światło. Jaki typ produktu wybrać, zależy od naszych potrzeb.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium