Mocna taśma ciągła linia LED COB CCT 18W 1250LM 2700-6500K 24V 10mm Rolka 5m Prescot 24EC576-042-CCTIC
Lampa Prescot  24EC576-042-CCTIC
ilość szt.
Numer: PCT049
Marka: Prescot
Stan produktu: Nowy
Wysyłka 3 szt: 24 godziny
Więcej szt: 48 godzin
WYSYŁKA 24H
45 dni na zwrot
GWARANCJA
2
na zwrot
2 lata
gwarancji
Przewiń w prawo »
Taśma pracuje na napięciu 24 V, co pozwala zasilać dłuższe odcinki bez efektu zaciemnień. Jej szerokość to 10 mm, dzięki czemu pasuje do większości profili aluminiowych dostępnych na rynku. Produkt sprzedawany jest w rolkach o długości 5 m, które można ze sobą łączyć lub przycinać co 45 mm, aby dopasować do konkretnego projektu.
Taśma pobiera 18 W na metr i generuje około 1250 lumenów, co daje bardzo dużą ilość światła w porównaniu do standardowych taśm LED. To rozwiązanie idealne zarówno do oświetlenia głównego, jak i dekoracyjnego.
Co to jest taśma LED?
Jakie zastosowanie ma taśma LED COB?
Jak dobrać zasilacz do taśmy LED?
Zasilacz do taśmy LED musi mieć takie samo napięcie jak taśma. Oznacza to, że jeśli taśma LED ma napięcie 12V, zasilacz również musi mieć 12V. Analogicznie, jeśli taśma LED ma napięcie 24V, to zasilacz również musi być 24V. W tym miejscu znajdują się inne typy zasilaczy do taśm LED.
Dodatkowo, zasilacz powinien mieć nieco większą moc niż taśma LED, najlepiej o około 10% większą. Na przykład, jeśli taśma LED na całym odcinku ma moc 30W, to zasilacz powinien mieć moc 36W. Dzięki temu zapewni się stabilne działanie systemu i zapobiegnie przeciążeniu zasilacza, co może przedłużyć jego żywotność oraz zapewnić bezproblemowe działanie taśmy LED.
Sprawdź poradniki dotyczące doboru produktów z kategorii Taśmy LED odcienie bieli CCT 24V.
Producent Prescot
Numer katalogowy 24EC576-042-CCTIC
Napięcie (V) 24
Moc na metr (W) 18
Strumień świetlny na metr (LM) 1250
Barwa światła odcienie bieli (CCT) (dowiedz się więcej)
Temperatura barwowa (K) zmienna (dowiedz się więcej)
Liczba diod LED na metr 576 (dowiedz się więcej)
Współczynnik oddawania barw (CRI) 90
Typ diod LED SMD2835
Kąt świecenia 120 stopni (dowiedz się więcej)
Szerokość taśmy LED 10 mm