kupuję   0,00 zł
Kategorie bloga
Tagi bloga
Kanał YouTube

YouTube Lampomat

Odkryj nasz kanał YouTube, to idealne uzupełnienie bloga lub wygodna alternatywa dla zabieganych. Znajdziesz tam prezentacje produktów, poradniki montażu i inspirujące aranżacje wnętrz.

Szynoprzewody magnetyczne Nowodvorski LVM w salonie z aneksem kuchennym

0
Szynoprzewody magnetyczne Nowodvorski LVM w salonie z aneksem kuchennym

Szynoprzewody magnetyczne Nowodvorski LVM w salonie z aneksem kuchennym

W tej realizacji kluczowe było staranne dopasowanie elementów, aby efektywnie wykorzystać ograniczoną przestrzeń. Inwestorowi zależało na nowoczesnym, spójnym i minimalistycznym wyglądzie, zapewniającym wszystkie niezbędne funkcje bez nadmiaru. Postawiono na innowacyjne oświetlenie za pomocą szynoprzewodów magnetycznych Nowodvorski LVM, które doskonale wpisały się w założenia projektu. 

W tym miejscu znajduje się nasz Ranking szynoprzewodów magnetycznych, gdzie szyny Nowodvorski LVM zajmują trzecie miejsce. Zapraszamy do zapoznania się z nim przed zakupem.

Wybrano czarne, głębokie szynoprzewody magnetyczne, które poprowadzono natynkowo zarówno na ścianie, jak i na suficie. Dzięki temu uzyskano dwa oddzielne układy o identycznych wymiarach i kształtach. Każdy z układów został wyposażony w różne reflektory magnetyczne, co wprowadziło interesujący efekt zróżnicowania i dodało dynamiki całej aranżacji, tworząc wyjątkowe, nowoczesne oświetlenie.

Szynoprzewody magnetyczne Nowodvorski LVM Realizacja

Na szynoprzewodach zamontowanych obok telewizora, na ścianie, zainstalowano dwie listwy o długości 60 cm z neutralną barwą światła. Inwestor wybrał listwy z kolekcji szyn Oxyled Multiline, które pasują do szyn Nowodvorski i oferują doskonałe parametry. Dzięki mlecznemu kloszowi, który pochłania około 30% światła, światło nie razi w oczy, nawet gdy jest emitowane z płaszczyzny ściany. W górnej części zamontowano dwa reflektory skierowane na obszar jadalniany, aby lepiej go doświetlić.

Szynoprzewody magnetyczne Nowodvorski LVM Realizacja

Drugi szynoprzewód magnetyczny, zamontowany obok kanapy, wyposażono w dwa reflektory na pionowej ścianie, tworząc harmonijną kompozycję z reflektorami na suficie obok telewizora. Górna część szynoprzewodu została wyposażona w listwę o długości 60 cm, która doskonale oświetla kanapę, idealną do czytania. Na końcu zamontowano lampę wiszącą, wyprowadzoną z szyny, która świetnie pasuje nad stolik kawowy, dodając całości nowoczesnego i funkcjonalnego charakteru.

Szynoprzewody magnetyczne Nowodvorski LVM Realizacja

Cała inwestycja wyszła świetnie, a jej koszt w naszym sklepie wyniósł około 4000,00 zł. Do realizacji zastosowano następujące produkty:

Na poniższym nagraniu prezentujemy przegląd elementów do szynoprzewodów magnetycznych Nowodvorski LVM.

Osoby planujące zakup szynoprzewodów zapraszamy do przesłania zapytania na nasz adres e-mail. Oferujemy indywidualną wycenę z dodatkowymi rabatami oraz pomoc w doborze odpowiednich elementów i produktów. Doradzimy w kwestii ilości światła, typów szyn i montażu. Jeśli Państwa elektryk lub monter napotka problem, można do nas zadzwonić, a odpowiemy na wszystkie pytania.

Wskazówka dla Ciebie. Już teraz zacznij oglądać nasz niezrównany kanał na YouTube. Znajdziesz tam mnóstwo ciekawych poradników, filmy z prezentacją produktów i dobre rady w aranżacji wnętrz. Dzięki temu zakupy oświetlenia przeprowadzisz łatwo i dokonasz dobrego wyboru.

Nasz artykuł skomentowano 0 razy. Podziel się swoją opinią.

Submit

YouTube Lampomat

Ostatnie wpisy na naszym blogu

Dlaczego szynoprzewody magnetyczne są na 48V

Szynoprzewody magnetyczne są obecnie popularnym rozwiązaniem w przestrzeniach prywatnych i komercyjnych. Jednakże, charakteryzują się one napięciem 48V, co wymusza konieczność stosowania zasilacza, co dla wielu osób może być uciążliwe. W tym artykule wyjaśnimy, dlaczego szynoprzewody używają napięcia 48V i dlaczego nie są projektowane bezpośrednio na napięcie 230V, co pozwoliłoby uniknąć potrzeby stosowania dodatkowego zasilacza.

Oświetlenie salonu z aneksem za pomocą białych szynoprzewodów 3-fazowych i 1-fazowych

W tej realizacji inwestor zmierzył się z wyzwaniem oświetlenia salonu z jadalnią i aneksem kuchennym, tak aby każda część wspólnego pomieszczenia była odpowiednio oświetlona. Jednocześnie chciano, aby lampy włączone w jednej części nie przeszkadzały osobom znajdującym się w innym obszarze. Dlatego zdecydowano się na połączenie szynoprzewodów 3-fazowych i 1-fazowych, w kolorze białym. Efekt? Funkcjonalne, estetyczne i zróżnicowane oświetlenie, które można zobaczyć w pełni w tym artykule.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium