kupuję   0,00 zł
Kategorie bloga
Tagi bloga
Kanał YouTube

YouTube Lampomat

Odkryj nasz kanał YouTube, to idealne uzupełnienie bloga lub wygodna alternatywa dla zabieganych. Znajdziesz tam prezentacje produktów, poradniki montażu i inspirujące aranżacje wnętrz.

Łącznik giętki do szyn 3-fazowych

0
Łącznik giętki do szyn 3-fazowych

Łącznik giętki do szyn 3-fazowych

Łącznik giętki do szynoprzewodów 3-fazowych umożliwia poprowadzenie ciągu szyn po łuku z niestandardowym kątem nachylenia, a także poprowadzenie szynoprzewodu z sufitu na ścianę. Do łącznika giętkiego nie można doprowadzać zasilania z zewnętrznych żył. Łącznik giętki występuje w wersji natynkowej, najczęściej w kolorze czarnym oraz białym, czasami w kolorze szarym.

Montaż szynoprzewodów 3-fazowych, które są na napięciu 230V, na ścianie, bez maskownicy jest niebezpieczny, z uwagi na możliwość porażenia wysokim napięciem podczas dotknięcia.

Przykładowe zestawy szynoprzewodów 3-fazowych:

Czarny łącznik giętki do szynoprzewodów 3-fazowych

Zdjęcia łącznika giętkiego czarnego natynkowego

Wskazówka dla Ciebie. Już teraz zacznij oglądać nasz niezrównany kanał na YouTube. Znajdziesz tam mnóstwo ciekawych poradników, filmy z prezentacją produktów i dobre rady w aranżacji wnętrz. Dzięki temu zakupy oświetlenia przeprowadzisz łatwo i dokonasz dobrego wyboru.

Nasz artykuł skomentowano 0 razy. Podziel się swoją opinią.

Submit

YouTube Lampomat

Ostatnie wpisy na naszym blogu

Dlaczego szynoprzewody magnetyczne są na 48V

Szynoprzewody magnetyczne są obecnie popularnym rozwiązaniem w przestrzeniach prywatnych i komercyjnych. Jednakże, charakteryzują się one napięciem 48V, co wymusza konieczność stosowania zasilacza, co dla wielu osób może być uciążliwe. W tym artykule wyjaśnimy, dlaczego szynoprzewody używają napięcia 48V i dlaczego nie są projektowane bezpośrednio na napięcie 230V, co pozwoliłoby uniknąć potrzeby stosowania dodatkowego zasilacza.

Oświetlenie salonu z aneksem za pomocą białych szynoprzewodów 3-fazowych i 1-fazowych

W tej realizacji inwestor zmierzył się z wyzwaniem oświetlenia salonu z jadalnią i aneksem kuchennym, tak aby każda część wspólnego pomieszczenia była odpowiednio oświetlona. Jednocześnie chciano, aby lampy włączone w jednej części nie przeszkadzały osobom znajdującym się w innym obszarze. Dlatego zdecydowano się na połączenie szynoprzewodów 3-fazowych i 1-fazowych, w kolorze białym. Efekt? Funkcjonalne, estetyczne i zróżnicowane oświetlenie, które można zobaczyć w pełni w tym artykule.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium