kupuję   0,00 zł
Kategorie bloga
Tagi bloga
Kanał YouTube

YouTube Lampomat

Odkryj nasz kanał YouTube, to idealne uzupełnienie bloga lub wygodna alternatywa dla zabieganych. Znajdziesz tam prezentacje produktów, poradniki montażu i inspirujące aranżacje wnętrz.

Końcówka zasilająca do szyn magnetycznych

0
Końcówka zasilająca do szyn magnetycznych

Końcówka zasilająca do szyn magnetycznych

Końcówka zasilająca do szynoprzewodów magnetycznych to element, który pozwala na doprowadzenie zasilania z instalacji elektrycznej do szyny. W przypadku szynoprzewodów magnetycznych o obniżonym napięciu (np. 24V lub 48V) końcówka zasilająca podłączana jest do zasilacza zewnętrznego, a zasilacz zewnętrzny do instalacji. Końcówka zasilająca nie ma zastosowania w przypadku zasilacza wewnętrznego.

W tym miejscu znajduje się nasz Ranking szynoprzewodów magnetycznych. Zapraszamy do zapoznania się z nim przed zakupem.

Niektóre końcówki zasilające wyposażone są w 4 żyły. Wszystkie żyły mają zastosowanie w przypadku podłączenia do systemu zdalnego sterowania Dali. Gdy nie korzystamy z zdalnego sterowania Dali, a szynoprzewody włączane i wyłączane są prze zwykły włącznik, należy podłączyć jedynie 2 żyły, a pozostałe dwie zostawić lub uciąć. Na takim produkcie powinno być stosowane oznaczenie kolorystyczne, które ułatwia podłączenie.

Przykładowe zestawy szynoprzewodów magnetycznych:

Przykładowy wygląd końcówki zasilającej.

Przykładowy wygląd końcówki zasilającej

Wskazówka dla Ciebie. Już teraz zacznij oglądać nasz niezrównany kanał na YouTube. Znajdziesz tam mnóstwo ciekawych poradników, filmy z prezentacją produktów i dobre rady w aranżacji wnętrz. Dzięki temu zakupy oświetlenia przeprowadzisz łatwo i dokonasz dobrego wyboru.

Nasz artykuł skomentowano 0 razy. Podziel się swoją opinią.

Submit

YouTube Lampomat

Ostatnie wpisy na naszym blogu

Czy szynoprzewody można zamontować w łazience?

Przeglądając zdjęcia aranżacji wnętrz lub wizualizacje projektantów na Instagramie, często można zauważyć szynoprzewody. Największą popularnością cieszą się szynoprzewody magnetyczne, które obecnie montuje się niemal wszędzie, nawet w łazienkach. Jednak ze względu na większą wilgotność w łazience oraz fakt, że reflektory często zawierają systemy diod LED i wymagają zasilaczy wrażliwych na wodę, warto zastanowić się, czy montaż szynoprzewodów w łazience to dobry pomysł.

Ile kosztuje oświetlenie domu lub mieszkania za pomocą szynoprzewodów

Często pytacie nas o szynoprzewody, odwiedzając nasz sklep w Poznaniu lub dzwoniąc. Zazwyczaj pytanie dotyczy ceny, co jest całkowicie zrozumiałe. Podanie orientacyjnej ceny na początku jest pomocne, bo daje Wam ogólne pojęcie o kosztach. Jednak czasem trudno dokładnie odpowiedzieć na to pytanie bez szczegółowych informacji o Waszych potrzebach. To tak, jakby pytać w salonie samochodowym o cenę auta bez określenia jego typu czy marki. Szynoprzewody mają różne segmenty cenowe, typy, marki i parametry. W tym artykule postaramy się przybliżyć Wam temat cen szynoprzewodów oraz jakie informacje są potrzebne, aby określić je bardziej precyzyjnie.

Jak połączyć ze sobą dwie szyny magnetyczne

Szynoprzewody magnetyczne to obecnie bardzo popularne rozwiązanie, które często widzimy w aranżacjach wnętrz i różnych projektach. Wiele osób decyduje się na samodzielny montaż, ponieważ posiada odpowiednie umiejętności. Inni chcą po prostu zrobić dokładny research przed zakupem. Dlatego często pojawia się pytanie, jak łączyć ze sobą szynoprzewody magnetyczne. W tym poradniku odpowiemy na to pytanie, aby ułatwić montaż i wybór odpowiednich komponentów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium