kupuję   0,00 zł
Kategorie bloga
Tagi bloga
Kanał YouTube

YouTube Lampomat

Odkryj nasz kanał YouTube, to idealne uzupełnienie bloga lub wygodna alternatywa dla zabieganych. Znajdziesz tam prezentacje produktów, poradniki montażu i inspirujące aranżacje wnętrz.

Adapter do lamp wiszących na szyny 3-fazowe

0
Adapter do lamp wiszących na szyny 3-fazowe

Adapter do lamp wiszących na szyny 3-fazowe

Adapter do lamp wiszących na szynoprzewód 3-fazowy to element, który umożliwia podłączenie lampy wiszącej, pierwotnie nie przystosowanej do takiego montażu, do szyny 3-fazowej.

Jakie lampy wiszące można podłączyć za pomocą adaptera?

  • Lampy wiszące na tradycyjną żarówkę;
  • Lampy wiszące z modułem LED przy źródle światła.

Kłopotliwe lub niemożliwe może być podłączenie lamp wiszących z modułem LED, gdzie zasilacz umieszczony został w rozecie. Podłączenie będzie omijało zasilacz, przez co lampa nie będzie świecić.

Adapter do lamp wiszących do synoprzewodów 3-fazowych

Jak podłączyć lampę wiszącą do adaptera do szynoprzewodów?

W tym celu należy odłączyć kostkę łączeniową na końcu przewodu i wyciągnąć kabel lub jeżeli jest to niemożliwe, należy uciąć kabel. Następnie kabel musi zostać doprowadzony do adaptera, który jest wpinany w szynę. Wewnątrz adaptera nie ma miejsca na schowanie przewodu, co oznacza, że trzeba uciąć go do odpowiedniej długości. Aby uniknąć problemu wynikającego ze zbyt długiego docięcia, polecamy na początku wykonać przymiarkę i podłączenie na pełnej długości, aby określić ile przewodu i żył faktycznie wejdzie do adaptera, a dopiero później dociąć kabel

Adapter do lamp wiszących do szynoprzewodów 3-fazowych występuje między innymi w zestawach:

Adapter pasuje do innych marek szyn 3-fazowych, np. Azzardo.

Adapter do lamp wiszących na szyny 3-fazowe

Wskazówka dla Ciebie. Już teraz zacznij oglądać nasz niezrównany kanał na YouTube. Znajdziesz tam mnóstwo ciekawych poradników, filmy z prezentacją produktów i dobre rady w aranżacji wnętrz. Dzięki temu zakupy oświetlenia przeprowadzisz łatwo i dokonasz dobrego wyboru.

Nasz artykuł skomentowano 0 razy. Podziel się swoją opinią.

Submit

YouTube Lampomat

Ostatnie wpisy na naszym blogu

Dlaczego szynoprzewody magnetyczne są na 48V

Szynoprzewody magnetyczne są obecnie popularnym rozwiązaniem w przestrzeniach prywatnych i komercyjnych. Jednakże, charakteryzują się one napięciem 48V, co wymusza konieczność stosowania zasilacza, co dla wielu osób może być uciążliwe. W tym artykule wyjaśnimy, dlaczego szynoprzewody używają napięcia 48V i dlaczego nie są projektowane bezpośrednio na napięcie 230V, co pozwoliłoby uniknąć potrzeby stosowania dodatkowego zasilacza.

Oświetlenie salonu z aneksem za pomocą białych szynoprzewodów 3-fazowych i 1-fazowych

W tej realizacji inwestor zmierzył się z wyzwaniem oświetlenia salonu z jadalnią i aneksem kuchennym, tak aby każda część wspólnego pomieszczenia była odpowiednio oświetlona. Jednocześnie chciano, aby lampy włączone w jednej części nie przeszkadzały osobom znajdującym się w innym obszarze. Dlatego zdecydowano się na połączenie szynoprzewodów 3-fazowych i 1-fazowych, w kolorze białym. Efekt? Funkcjonalne, estetyczne i zróżnicowane oświetlenie, które można zobaczyć w pełni w tym artykule.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium