kupuję   0,00 zł
 

Żyrandol do pokoju dziecka - dziewczynki, chłopca

W ofercie sklepu Lampomat.pl przygotowaliśmy rozmaite wersje oświetlenia przeznaczonego do przestrzeni dla dzieci, w tym również żyrandol do pokoju dziecięcego - zarówno żyrandol do pokoju dziewczynki jak i żyrandol do pokoju chłopca, czyli żyrandol dla dzieci. Prezentowane w tej sekcji produktowej żyrandole do pokoju dziecięcego są dostępne w wersji dla najbardziej wymagających odbiorców, poszukujących oryginalnych form i kształtów lamp zgodnych z upodobaniami najmłodszych. Przygotowaliśmy także produkty dla klientów, którzy oczekują uniwersalnego oświetlenia na dłuższy czas. Polecamy zarówno lampy z jednym źródłem światła, jak i z kilkoma kloszami. W naszym sklepie znajdą coś dla siebie osoby, które interesuje b oraz żyrandol dla chłopca.

Inne kategorie lamp do pokoju dziecka

Kategoria: Lampy - Żyrandol do pokoju dziecka

Wysyłka gratis

  • promocja

Wysyłka gratis

Butterfly Wisząca RL R30214017
Producent: RL
Cena: 469,80 zł 522,00 zł
zobacz produkt
  • promocja

Clover Wisząca RL R30401069
Producent: RL
Cena: 252,90 zł 281,00 zł
zobacz produkt
  • promocja

Wysyłka gratis

  • promocja

Czyszczenie magazynu

Żyrandole do pokoju dziecięcego, które zachwycają nie tylko najmłodszych

W naszym sklepie internetowym doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest to, aby żyrandole do pokoju dziecięcego łączyły w sobie ładne wykonanie, świetną jakość i odpowiednie funkcje użytkowe. Realizujemy to od lat, dzięki czemu mamy pewność, że spełniamy oczekiwania wszystkich naszych kupujących. Jeżeli chodzi o lampy dostosowane do potrzeb najmłodszych, szczególnie zadbaliśmy o to, aby ich wygląd był jak najprzyjemniejszy dla oka. W końcu mają spodobać się najbardziej wymagającym osobom! Na rodziców czeka tutaj wiele wyjątkowych egzemplarzy, które będą stanowiły doskonały wybór i do wnętrz dziewczynek i do przestrzeni, którą zamieszkują chłopcy. Oprócz samych żyrandoli zachęcamy do tego, aby poznać i wybrać także nasze dziecięce lampki nocne, które sprawdzają się fantastycznie zarówno podczas codziennego czytania, jak i w momencie, gdy najmłodsi chcą już pójść spać, a jednocześnie boją się jeszcze ciemności.

Wyjątkowe żyrandole do pokojów dziecięcych

Każdy rodzic zdaje sobie sprawę z tego, że podstawą do tego, aby dziecko chciało przebywać w swoim pokoiku, jest to, aby był on naprawdę ładnie urządzony. I mowa tutaj zarówno o samych meblach, jak i dodatkach, czy nawet właśnie oświetleniu. Decydując się na nasze żyrandole do pokoju dziewczynki, czy chłopca, zyskujesz pewność tego, że stawiasz na wysokiej jakości oświetlenie, które dodatkowo, właśnie — fantastycznie się prezentuje, a tym samym, stanowi ozdobę samą w sobie. W lampomat.pl współpracujemy wyłącznie z markami, które zwracają uwagę na najmniejsze detale podczas produkcji, a efektem tego są oczywiście żyrandole do pokoju dziecięcego, które zachwycają swoim wykonaniem i wysokimi klasami szczelności. Jeżeli dla swojego dziecka chcesz wybrać oświetlenie, które będzie fantastyczną i długoletnią inwestycją, to modele, które proponujemy, to bez wątpienia strzał w dziesiątkę.

Żyrandole do pokoju dziecięcego z marzeń, czyli lampy tworzone z pasją

Masz w domu pasjonata lotnictwa, miłośnika zwierząt, a może małą baletnicę czy księżniczkę, która uwielbia bajki o wróżkach? Przygotowaliśmy żyrandole do pokoju dziecięcego w rozmaitych kształtach i kolorach. Możesz więc wybrać nie tylko drewniany, latający pod sufitem samolot, ale też abażur z biegnącymi końmi, różnego typu klosze w formie kolorowych kwiatów, kosmicznych galaktyk, motorów, spódniczki tutu czy kolorowych motyli.

Nasze żyrandole do dziecięcego pokoju są utrzymane w rozmaitej stylistyce. Wiemy też, że zainteresowania maluchów często się zmieniają, więc potrzebne są także lampy sufitowe uniwersalne, które na długo sprawdzą się w przestrzeni Twojej pociechy. Polecamy żyrandole w kolorach klasycznych, np. białym, szarym, beżowym czy żółtym. Mamy również atrakcyjne odcienie różu, turkusu, czerwieni i zieleni oraz modele wielokolorowe, jak wisząca lampa Clover marki RL.

Polecamy żyrandole do pokoju niemowlaka, przedszkolaka, jak i starszych dzieci. Dla tych ostatnich przygotowaliśmy między innymi dekoracyjne lampy Sinus Lighting Harley czy Honda w kształcie motoru albo wiszące lampy z kloszem przedstawiającym panoramy znanych światowych stolic. Takie podróżnicze lampy są bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem, bo nawet po zmianie wystroju pokoju dziecięcego, możesz je bez problemu wykorzystać w innych pomieszczeniach domu.

Żyrandole do dziecięcego pokoju – z jakich materiałów?

W przypadku oświetlenia niezwykle istotne jest zarówno przygotowanie projektu, który spodoba się najbardziej wymagającym użytkownikom, jak i wykonanie go w sposób bezpieczny i zgodny z obowiązującymi normami. Wyszukane kształty i formy żyrandoli do pokoju dziecięcego to ogromne wyzwanie dla producentów. W naszym sklepie proponujemy najlepsze, wysokogatunkowe oświetlenie, dlatego żyrandole kupisz w wersji ze szkła w różnych kolorach, metalu tworzącego ażurowe konstrukcje, a także drewna i tworzywa sztucznego, z których wykonywane są wiszące lampy w kształcie zabawek. Na abażury wykorzystywane są również specjalne materiały tekstylne z nadrukami.

U nas kupisz żyrandol w kształcie chmury i kwiatów, jak i nowoczesny zestaw trzech lamp wiszących wykonanych z metalu w różnych kolorach. Dzięki temu dopasujesz wygląd oświetlenia do upodobań Twojego dziecka, a także do stylu, w jakim urządzone jest wnętrze. Mamy również nowoczesne lampy, inspirowane projektami industrialnymi z charakterystycznie poplątanymi przewodami i kloszami w postaci dużych żarówek albo skręconych pasków blachy.

Żyrandole do pokoju dziecięcego, które zachwycają nie tylko najmłodszych

W naszym sklepie internetowym doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest to, aby oświetlenie łączyło w sobie ładne wykonanie, świetną jakość i odpowiednie funkcje użytkowe. Realizujemy to od lat, dzięki czemu mamy pewność, że spełniamy oczekiwania wszystkich naszych kupujących. Jeżeli chodzi o lampy dostosowane do potrzeb najmłodszych, szczególnie zadbaliśmy o to, aby ich wygląd był jak najprzyjemniejszy dla oka. W końcu mają spodobać się najbardziej wymagającym osobom! Na rodziców czeka tutaj wiele wyjątkowych egzemplarzy, które będą stanowiły doskonały wybór i do wnętrz dziewczynek i do przestrzeni, którą zamieszkują chłopcy. Oprócz samych żyrandoli zachęcamy do tego, aby poznać i wybrać także nasze dziecięce lampki nocne, które sprawdzają się fantastycznie zarówno podczas codziennego czytania, jak i w momencie, gdy najmłodsi chcą już pójść spać, a jednocześnie boją się jeszcze ciemności.

Wyjątkowe żyrandole do pokojów dziecięcych

Każdy rodzic zdaje sobie sprawę z tego, że podstawą do tego, aby dziecko chciało przebywać w swoim pokoiku, jest to, aby był on naprawdę ładnie urządzony. I mowa tutaj zarówno o samych meblach, jak i dodatkach, czy nawet właśnie oświetleniu. Decydując się na nasze żyrandole do pokoju dziewczynki, czy chłopca, zyskujesz pewność tego, że stawiasz na wysokiej jakości oświetlenie, które dodatkowo, właśnie — fantastycznie się prezentuje, a tym samym, stanowi ozdobę samą w sobie. W lampomat.pl współpracujemy wyłącznie z markami, które zwracają uwagę na najmniejsze detale podczas produkcji, a efektem tego są oczywiście lampy, które zachwycają swoim wykonaniem i wysokimi klasami szczelności. Jeżeli dla swojego dziecka chcesz wybrać oświetlenie, które będzie fantastyczną i długoletnią inwestycją, to modele, które proponujemy, to bez wątpienia strzał w dziesiątkę.

Wybierz żyrandole do pokoju dziecięcego z oferty lampomat.pl i ciesz się razem ze swoim dzieckiem, ich fantastycznym wykonaniem. Serdecznie zapraszamy!

Żyrandole do pokoju dziecięcego

W ofercie sklepu Lampomat.pl przygotowaliśmy rozmaite wersje oświetlenia przeznaczonego do przestrzeni dla dzieci. Prezentowane w tej sekcji produktowej żyrandole do pokoju dziecięcego są dostępne w wersji dla najbardziej wymagających odbiorców, poszukujących oryginalnych form i kształtów lamp zgodnych z upodobaniami najmłodszych. Przygotowaliśmy także produkty dla klientów, którzy oczekują uniwersalnego oświetlenia na dłuższy czas. Polecamy zarówno lampy z jednym źródłem światła, jak i z kilkoma kloszami. Przykładem tego rodzaju produktu jest między innymi wielokolorowy żyrandol do pokoju dziecięcego Malwi marki Nowodvorski czy wisząca lampa Butterfly firmy Duolla z możliwością stosowania 3 lub 5 żarówek. Do wyboru jest również model Wire Kids z TK Lighting z kloszami w biało-różowo-purpurowych kolorach lub w wersji z energetyczną żółcią, pomarańczem, czerwienią i zielenią.

Żyrandole do pokoju dziecięcego z marzeń, czyli lampy tworzone z pasją

Masz w domu pasjonata lotnictwa, miłośnika zwierząt, a może małą baletnicę czy księżniczkę, która uwielbia bajki o wróżkach? Przygotowaliśmy żyrandole do pokoju dziecięcego w rozmaitych kształtach i kolorach. Możesz więc wybrać nie tylko drewniany, latający pod sufitem samolot, ale też abażur z biegnącymi końmi, różnego typu klosze w formie kolorowych kwiatów, kosmicznych galaktyk, motorów, spódniczki tutu czy kolorowych motyli.

Nasze żyrandole do dziecięcego pokoju są utrzymane w rozmaitej stylistyce. Wiemy też, że zainteresowania maluchów często się zmieniają, więc potrzebne są także lampy sufitowe uniwersalne, które na długo sprawdzą się w przestrzeni Twojej pociechy. Polecamy żyrandole w kolorach klasycznych, np. białym, szarym, beżowym czy żółtym. Mamy również atrakcyjne odcienie różu, turkusu, czerwieni i zieleni oraz modele wielokolorowe, jak wiszący żyrandol do pokoju dziecięcego Clover marki RL.

Polecamy żyrandole do pokoju niemowlaka, przedszkolaka, jak i starszych dzieci. Dla tych ostatnich przygotowaliśmy między innymi dekoracyjne lampy Sinus Lighting Harley czy Honda w kształcie motoru albo wiszące lampy z kloszem przedstawiającym panoramy znanych światowych stolic. Takie podróżnicze żyrandole do pokoju dziecięcego są bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem, bo nawet po zmianie wystroju wnętrza, możesz je bez problemu wykorzystać w innych pomieszczeniach domu.

Żyrandole do dziecięcego pokoju – z jakich materiałów?

W przypadku oświetlenia niezwykle istotne jest zarówno przygotowanie projektu, który spodoba się najbardziej wymagającym użytkownikom, jak i wykonanie go w sposób bezpieczny i zgodny z obowiązującymi normami. Wyszukane kształty i formy żyrandoli do pokoju dziecięcego to ogromne wyzwanie dla producentów. W naszym sklepie proponujemy najlepsze, wysokogatunkowe oświetlenie, dlatego żyrandole kupisz w wersji ze szkła w różnych kolorach, metalu tworzącego ażurowe konstrukcje, a także drewna i tworzywa sztucznego, z których wykonywane są wiszące żyrandole do pokoju dziecięcego w kształcie zabawek. Na abażury wykorzystywane są również specjalne materiały tekstylne z nadrukami.

U nas kupisz żyrandol w kształcie chmury i kwiatów, jak i nowoczesny zestaw trzech lamp wiszących wykonanych z metalu w różnych kolorach. Dzięki temu dopasujesz wygląd oświetlenia do upodobań Twojego dziecka, a także do stylu, w jakim urządzone jest wnętrze. Mamy również nowoczesne lampy, inspirowane projektami industrialnymi z charakterystycznie poplątanymi przewodami i kloszami w postaci dużych żarówek albo skręconych pasków blachy.

Wybierz żyrandole do pokoju dziecięcego z oferty lampomat.pl i ciesz się razem ze swoim dzieckiem, ich fantastycznym wykonaniem. Serdecznie zapraszamy!

Tak, gdy produkt będzie gotowy do odbioru, otrzymają Państwo wiadomość e-mail z potwierdzeniem.

Wybierając żyrandol do dziecięcego pokoju warto kierować się przede wszystkim bezpieczeństwem i łatwością czyszczenia. Dla młodszych dzieci warto dobrać model, który rozbudzi dziecięcą wyobraźnię. Ważne jest, aby zapewniał odpowiednią ilość światła, ani jednocześnie był zbyt jaskrawy.

Wyprzedaż - Rabaty do 60% - Zobacz
Wielka wyprzedaż i czyszczenie magazynu - Mega rabaty do 60% - Zobacz ofertę
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium