kupuję   0,00 zł
 

Brakuje Ci opcji filtrowania?
Zgłoś nam

POKAŻ
FILTRY »

Brakuje Ci opcji filtrowania?
Zgłoś nam

Zobacz 60-sekundowe nagranie i dowiedz się:
» Jak korzystać z filtrów i odsiać lampy, których nie chcesz
» Jak wyświetlić tylko właściwe modele
» Gdzie znaleźć i jak wprowadzić kod rabatowy
» Jak szybko i wygodnie dokonać zakupu

Kategoria: Lampy - Salon Użyj filtrów z lewego menu

×

Wysyłka gratis

  • promocja

Wysyłka gratis

  • promocja

Wysyłka gratis

  • promocja

  • promocja

Wysyłka gratis

  • promocja

  • promocja

Wysyłka 24h

  • promocja
  • nowość

Wysyłka 24h Wysyłka gratis

  • promocja
  • nowość

Wybór właściwej lampy do salonu stanowi nie lada wyzwanie, przed którym bardzo często stajemy na końcowym etapie aranżacji naszego mieszkania. Dysponując ograniczonym budżetem, poważnie nadwyrężonym przez niezbędne dopłaty i nieporozumienia wynikłe przy wcześniejszych pracach remontowych. Szukając odpowiedniego żyrandole do salonu w mieszkaniu w bloku, naturalnie zwracamy uwagę na kwestie estetyczne, takie jak ciekawy kształt i odpowiednia kolorystyka, które będą zgrywać się z całym nastrojem pomieszczenia. Poza tym istotne znaczenie odgrywają również aspekty praktyczne, do których zaliczyć można jakość i typ zastosowanego materiału do konstrukcji stelażu lub abażurów lampy wiszącej, liczba żarówek i całkowita ilość dawanego światła, a przy tym także opcja włączenia niezależnie tylko niektórych źródeł światła. Przy wyszukiwaniu właściwego żyrandola do salonu warto również zwrócić uwagę na to, czy posiada ona możliwość regulacji wysokości zawieszenia. Zwykle zapominamy o tym aspekcie, jednak okazuje się on bardzo istotny podczas aranżacji. Standardowa wysokość sufitu w bloku wynosi około 260 cm. W przypadku salonu połączonego z jadalnią, zawieszając lampę nad stołem będziemy mogli opuścić ją nieco niżej, bez obawy, że zaczepią o nią przechodzący.

Sklep internetowy z lampami do salonu

Gdy jednak oprawa będzie służyć jako główny punkt świetlny, najczęściej usytuowana w centralnym punkcie pomieszczenia, naturalnie powinna ona zostać podciągnięta bliżej sufitu, aby uniemożliwić dotknięcie jej ręką lub głową przez osoby przemieszczające się po salonie. Pozostałe kwestie, które również warto wziąć pod uwagę, przed zakupem lampy wiszącej do salonu, czy to w sklepie stacjonarnym, czy też w sklepie internetowym, to łatwy dostęp do żarówki i jej wymiana, wygodna możliwość czyszczenia lampy, a także sposób montażu. Wszystkie wspomniane tutaj aspekty odgrywają istotną rolę i razem stanowią o jakości danego produktu.

Sklep z lampami do salonu | Lampomat Dzięki temu, że w zespole naszego sklepu internetowego znajdują się specjaliści od kwestii związanych z elektryką oraz doświadczeni architekci wnętrz, przy wyborze lamp wiszących do salonu, zwracamy uwagę na wszystkie opisane wyżej zagadnienia. W rezultacie, nasi Klienci zyskują dostęp tylko do najlepszych produktów pod względem praktycznym, a zarazem najciekawszych i najbardziej wartościowych lamp w wymiarze interesującego designu. Każda lampa wisząca do salonu i każdy żyrandol, który prezentujemy, posiada indywidualny opis techniczny, zwracający uwagę na jego największe zalety, ale również możliwe problemy. Poza tym, prezentujemy rysunek techniczny, który pozwala łatwiej wyobrazić sobie całościowy rozmiar oprawy. Nie bez znaczenia są także dodatkowe zdjęcia produktu, które wykonujemy w naszym studiu. Na jakość korzystania z naszego sklepu internetowego z lampami do salonu ma również wpływ bardzo dobre przystosowanie strony do wersji mobilnej. Jako jedyny sklep internetowy z oświetleniem, gwarantujemy naszym Klientom pewny termin wysyłki, który mogą poznać jeszcze przed złożeniem zamówienia. W przypadku przekroczenia czasu wysyłki podanego na stronie, chociaż o jeden dzień, przydzielamy znaczną rekompensatę finansową, w postaci zwrotu wpłaty lub obniżki. Tak ostra polityka dotrzymywania terminów realizacji pozwala nam dbać o najwyższą jakość obsługi Klienta i okazywać szacunek do naszych odbiorców. Odpowiednio dobrane oświetlenie salonu, niezależnie od tego, czy mowa o mieszkaniu w bloku, domu lub apartamencie charakteryzuje się nie tylko ciekawym wyglądem i dopasowaniem do nastroju aranżacji danego wnętrza. Równie istotną kwestią, jak aspekty estetyczne, są kwestie praktyczne, wśród których wskazać należy na dobór właściwej, niemęczącej oczu i sprzyjającej odpoczynkowi barwy światła. Na drugim miejscu pod względem ważności bardzo często wskazuje się moc żarówek i możliwość przyciemnienia. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie w przypadku lamp do salonu, gdyż w niektórych sytuacjach domownicy mogą odczuć potrzebę przebywania w słabiej oświetlonym pomieszczeniu, przy świetle nastrojowym. W innych momentach sprawdzi się większa jasność i więcej światła.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium