kupuję   0,00 zł
 

Brakuje Ci opcji filtrowania?
Zgłoś nam

POKAŻ
FILTRY »

Brakuje Ci opcji filtrowania?
Zgłoś nam

Kategoria: Lampy - Biuro Użyj filtrów z lewego menu

×

 • promocja

Wysyłka 24h

 • promocja
 • nowość

Sner Sufitowa Alfa 26093 Sner Sufitowa Alfa 26093
Producent: Alfa
Cena: 235,87 zł 277,49 zł
zobacz więcej
 • promocja

Wysyłka 24h Wysyłka gratis

 • promocja
 • nowość

138 Wisząca Opviq 390FLH1508 138 Wisząca Opviq 390FLH1508
Producent: Opviq
Cena: 73,21 zł 104,59 zł
zobacz więcej
 • promocja

139 Wisząca Opviq 390FLH1509 139 Wisząca Opviq 390FLH1509
Producent: Opviq
Cena: 73,21 zł 104,59 zł
zobacz więcej
 • promocja

140 Wisząca Opviq 390FLH1510 140 Wisząca Opviq 390FLH1510
Producent: Opviq
Cena: 73,21 zł 104,59 zł
zobacz więcej
 • promocja

 • promocja

 • promocja

Abia Sufitowa Paulmann 70899 Abia Sufitowa Paulmann 70899
Producent: Paulmann
Cena: 114,41 zł 152,54 zł
zobacz więcej
 • promocja

Abia Sufitowa Paulmann 70900 Abia Sufitowa Paulmann 70900
Producent: Paulmann
Cena: 114,41 zł 152,54 zł
zobacz więcej
 • promocja

Wysyłka gratis

 • promocja

Wysyłka gratis

 • promocja

Wysyłka gratis

 • promocja

Wysyłka gratis

 • promocja

Wysyłka gratis

 • promocja

Wysyłka gratis

 • promocja

Nasz sklep internetowy z lampami do biura prezentuje bardzo obszerną gamę opraw oświetleniowych, zróżnicowaną pod względem stylistycznym, kolorystycznym, funkcjonalnym, a także wykorzystanego do produkcji materiału. Dzięki tak szerokiej kolekcji lamp wiszących do biura, wybierając zakupy w sklepie Lampomat.pl, Klienci zyskują możliwość porównania dużej liczby, wysokiej jakości lamp sufitowych, zarówno pod względem estetycznym, zwracając uwagę na wygląd opraw, jak i w kryterium praktycznym, obserwując i zestawiając ze sobą poszczególne parametry techniczne. Dodatkową zaletą, która znacząco podnosi komfort zakupów lamp do biura w naszym sklepie internetowym, jest możliwość filtracji zaprezentowanych produktów, pod względem kolorystycznym. Dzięki temu, w łatwy i szybki sposób, na stronie kategorii lamp biurowych można wyświetlić tylko oprawy oświetleniowe w barwie, która nam odpowiada. Wszystko to sprawia, że osoby poszukujące lamp do biura, doskonale odnajdują się w naszym sklepie z oświetleniem i najczęściej dokonują celnych i przemyślanych, czyli udanych zakupów. Wszystkich naszych Klientów zapraszamy do zapoznania się z zaprezentowaną ofertą lamp do biura.

Sklep z lampami do biura

Wśród licznych opraw oświetleniowych, znaleźć można produkty odpowiadające stylistyce nowoczesnej, klasycznej, industrialnej, minimalistycznej, czy skandynawskiej. Zaprezentowane lampy występują najczęściej w kolorze czarnym, szarym i białym, jednak dla bardziej wymagających Klientów przygotowaliśmy również zestawienie lamp w odcieniach żółtego, niebieskiego, zielonego i czerwonego. W kategorii lamp do biura prezentujemy zarówno lampy wiszące, lampy montowane do sufitu na sztywno oraz reflektory. Wszystkie produkty posiadają szczegółowy opis techniczny przygotowany przez specjalistów z dziedziny oświetlenia.

Sklep z lampami do biura | Lampomat W informacjach o lampach wyszczególniono kluczowe pozycje, takie jak czas gwarancji, sposób montażu, moc żarówek, czy wymiary. Dodatkowym ułatwieniem, które umożliwia dokonanie właściwego zakupu, jest rysunek techniczny, który pozwala zobrazować wielkość produktu. Nie bez znaczenia są również dodatkowe zdjęcia i opis przygotowany przez projektanta wnętrz, w którym zawarto sugestie odnośnie aranżacji i łączenia z kolorystyką innych produktów, np. zabudowy czy dodatków. Sklep Internetowy z oświetleniem Lampomat.pl oferuje Klientom szeroki wybór lamp do biura, o bardzo wysokiej jakości wykonania, nietuzinkowym wyglądzie i przystępnej cenie. Dodatkowe zalety zakupów w naszej platformie to możliwość zwrotu w terminie do 45 dni, dostawa gratis od 200 zł i polecenie elektryka z okolicy, na życzenie Klienta. Jako jedyny sklep z lampami w Polsce oferujemy gwarancję pewnego terminu dostawy, podanego na karcie produktu, w przypadku którego przekroczenia chociaż o jeden dzień, kupujący otrzymuje rekompensatę finansową w wysokości 25% wartości opóźnionego produktu. Takie rozwiązanie podnosi poziom jakości obsługi Klienta, motywuje nas do wyjątkowego dbania o aktualne terminy dostawy i sprzyja zachowaniu pozytywnej relacji oraz wzajemnego szacunku na linii Klient - sklep. Lampy do biura powinny spełniać dwa warunki. Odpowiednio wpływać na pracowników, a także odpowiednio wpływać na gości, czyli potencjalnych klientów i innych odbiorców. Przez właściwy wpływ lamp biurowych na pracowników rozumie się prawidłowo dobraną barwę światła, która nie męczy oczu, a jednocześnie stymuluje do pracy. Poza tym należy zwrócić uwagę na należyte oświetlenie miejsca pracy, tak aby spełnić normy, które mówią o tym, że pracownik powinien mieć zbyt ciemno lub zbyt jasno oświetlonej powierzchni. Przez oddziaływanie na odwiedzających rozumie się odpowiedni wygląd i prezentację produktów. W zależności od branży można sobie pozwolić na bardziej wyszukane lampy biurowe, jednak bardzo istotne jest zachowanie umiaru i wyczucia, a także unikanie używania nieeleganckich i nieestetycznych produktów, w stylu lamp stosowanych w piwnicach. Lampy do biura powinna charakteryzować odpowiednia ilość dawanego światła, we właściwej barwie oraz dobry design, w zależności od typu prowadzonej działalności gospodarczej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium