Taśma LED SMD5050 kolorowa i biała RGB+CCT rolka 5m 5,2W 12V 360LM 60LED 12mm CRI80 Prescot PR024-125-12-RGB+CCT
Lampa Prescot  PR024-125-12-RGB+CCT
ilość szt.
Numer: PCT027
Marka: Prescot
Stan produktu: Nowy
Wysyłka: 48 godzin
RATY PAY PO
45 dni na zwrot
GWARANCJA
2
Gratis
45 dni
na zwrot
2 lata
gwarancji
Przewiń w prawo »
Co to jest taśma LED?
Jakie zastosowanie ma taśma LED RGB w domu lub mieszkaniu?
1. Dekoracyjne oświetlenie wnętrz
2. Oświetlenie nastrojowe
3. Oświetlenie imprezowe
4. Oświetlenie ogrodowe i zewnętrzne
5. Oświetlenie akcentujące
6. Oświetlenie komputerowe i gamingowe
7. Oświetlenie regałów i witryn
8. Oświetlenie telewizyjne
Jak zamontować taśmę?
Czy taśmę LED można ciąć? Jak uzyskać określoną długość?
Jak dobrać zasilacz do taśmy LED?
Zasilacz do taśmy LED musi mieć takie samo napięcie jak taśma. Oznacza to, że jeśli taśma LED ma napięcie 12V, zasilacz również musi mieć 12V. Analogicznie, jeśli taśma LED ma napięcie 24V, to zasilacz również musi być 24V. W tym miejscu znajdują się inne typy zasilaczy do taśm LED.
Dodatkowo, zasilacz powinien mieć nieco większą moc niż taśma LED, najlepiej o około 10% większą. Na przykład, jeśli taśma LED na całym odcinku ma moc 30W, to zasilacz powinien mieć moc 36W. Dzięki temu zapewni się stabilne działanie systemu i zapobiegnie przeciążeniu zasilacza, co może przedłużyć jego żywotność oraz zapewnić bezproblemowe działanie taśmy LED.
Jak podłączyć zasilacz do taśm LED?
Gdzie schować zasilacz do taśm LED?
Z której strony podłączyć taśmę LED?
Napisz pierwszą opinię.
Pytanie odnośnie produktu wyślij na adres e-mail sklep@lampomat.pl.
Sprawdź poradniki dotyczące doboru produktów z kategorii Taśmy LED kolorowe RGB 12V.
Producent Prescot
Numer katalogowy PR024-125-12-RGB+CCT
Napięcie (V) 12 Lampa pracuje na obniżonym napięciu 12 V i wymaga użycia transformatora, który nie musi być w zestawie.
Moc na metr (W) 5,2
Strumień świetlny na metr (LM) 360
Barwa światła kolorowa (RGB) (dowiedz się więcej)
Temperatura barwowa (K) zmienna (dowiedz się więcej)
Liczba diod LED na metr 60 (dowiedz się więcej)
Możliwość samodzielnego cięcia Tak
Klasa szczelności IP20 (dowiedz się więcej)
Współczynnik oddawania barw (CRI) 80
Typ diod LED SMD5050
Szerokość taśmy LED 12 mm