Taśma LED SMD4014 rolka 10m 14,4W 24V 2100LM 6500K 160LED 10mm CRI80 Prescot 24D010-050-10-W
Lampa Prescot  24D010-050-10-W
ilość szt.
Numer: PCT017
Marka: Prescot
Stan produktu: Nowy
Wysyłka: 48 godzin
RATY PAY PO
45 dni na zwrot
GWARANCJA
7
Przewiń w prawo »
Co to jest taśma LED?
Jakie są zalety taśmy LED SMD?
Jakie zastosowanie ma taśma LED w domu lub mieszkaniu?
1. Oświetlenie akcentujące
2. Oświetlenie funkcjonalne
3. Oświetlenie dekoracyjne
4. Oświetlenie nastrojowe
5. Oświetlenie nocne
Jak zamontować taśmę?
Czy taśmę LED można ciąć? Jak uzyskać określoną długość?
Jak dobrać zasilacz do taśmy LED?
Zasilacz do taśmy LED musi mieć takie samo napięcie jak taśma. Oznacza to, że jeśli taśma LED ma napięcie 12V, zasilacz również musi mieć 12V. Analogicznie, jeśli taśma LED ma napięcie 24V, to zasilacz również musi być 24V. W tym miejscu znajdują się inne typy zasilaczy do taśm LED.
Dodatkowo, zasilacz powinien mieć nieco większą moc niż taśma LED, najlepiej o około 10% większą. Na przykład, jeśli taśma LED na całym odcinku ma moc 30W, to zasilacz powinien mieć moc 36W. Dzięki temu zapewni się stabilne działanie systemu i zapobiegnie przeciążeniu zasilacza, co może przedłużyć jego żywotność oraz zapewnić bezproblemowe działanie taśmy LED.