Pojedyncza czarna lampa wisząca walec 30cm Maytoni P082PL-GU10-B Artisan GU10 5,4cm
Lampa Maytoni Artisan P082PL-GU10-B czarny
ilość szt.
Numer: MI2124
Marka: Maytoni
Stan produktu: Nowy
Wysyłka: 7 do 10 dni
RATY PAY PO
45 dni na zwrot
GWARANCJA
2
Gratis
45 dni
na zwrot
2 lata
gwarancji
Przewiń w prawo »
Napisz pierwszą opinię.
Pytanie odnośnie produktu wyślij na adres e-mail sklep@lampomat.pl.
Żarówka LED GU10
Philips GU10 120stopni
Moc: 4,9W (średnia moc)
Temperatura: 3000K
Barwa: Ciepła
zobacz »
Żarówka LED GU10
Philips GU10 120stopni
Moc: 4,9W (średnia moc)
Temperatura: 4000K
Barwa: Neutralna
zobacz »
Moc: 3,5W (słaba)
Barwa: Neutralna
Więcej żarówek GU10
Moc: 3 do 9W
Temperatura: do wyboru
Barwa: Ciepła/Neutralna
zobacz wszystkie »
Producent Maytoni
Seria Artisan
Numer katalogowy P082PL-GU10-B
Kraj producenta Niemcy
Kolor czarny (więcej o tej barwie)
Materiał aluminium, tworzywo
Wysokość klosza (mm) 300
Wys. całkowita (mm) 330 - 1330
Szerokość klosza (mm) 54
Trzonek GU10 (pokaż żarówki)
Liczba żarówek 1
Żarówka w zestawie Nie (sprawdź jak dobrać)
Moc maksymalna 1 x 10 W (dowiedz się więcej)