kupuję   0,00 zł

Lampa Asta III Wisząca Orlicki Design 45cm chrom

Lampa Orlicki Design Asta Asta III chrom
1 170,00 zł 1170.00
ilość szt.
Kod: 4758
Marka: Orlicki Design
Wysyłka: 7 do 14 dni
Dostawa gratis!

Pewny termin wysyłki (regulamin akcji)
Lampę wyślemy w podanym czasie lub otrzymasz 25% obniżki ceny.

Gratis od 200 zł

Dostwa lamp gratis już od 200 zł

45 dni na zwrot

45 dni na zwrot lamp

Pewna wysyłka

Bezpiecznie zapakowane lampy

Korzyści z zakupów

Wygodne zakupy z telefonuWygodne zakupy z telefonu
Dostawa gratis od 200 złDostawa gratis już od 200 zł
45 dni na zwrot45 dni na zwrot bez tłumaczenia
Bezpieczne pakowaniePrzesyłki pakujemy mega bezpiecznie

Opis produktu

Lampa wisząca Asta to dekoracyjna oprawa oświetleniowa wyprodukowana z zachowaniem zasad najnowocześniejszego wzornictwa. Firma Orlicki Design od lat dostarcza na polski rynek wysokiej jakości, nowoczesne, wyszukane lampy dla najbardziej wymagających odbiorców. Czas potrzebny na wysyłkę lampy Asta wynosi 7 do 14 dni.

Kolor chromu w lampie Asta kojarzy nam się z szybkością, nowoczesnością i wyszukamym stylem. Barwa ta bardzo dobrze sprawdza się we wnętrzach z zabudową o lakierowanych frontach i minimalistycznej estetyce. Chrom podkreśla czystość, sterylność i nowoczesny charakter pomieszczenia.

Szerokość 450 mm i wysokość 1100 mm wydają się być idealnie dopasowane do tego typu gustownej oprawy oświetleniowej. Nie przytłacza ona swoją wielkością, a jednocześnie spełnia wymagane funkcje estetyczne i praktyczne.

Wewnątrz lampy Asta zastosowano wbudowany moduł LED, którego użycie niesie za sobą liczne korzyści. Główna zaleta to oczywiście wysoka energooszczędność, przy klasie energetycznej od A do A++. Wśród korzyści tego rozwiązania warto wskazać też na minimalistyczny kształt oraz brak konieczności dokupywania żarówek. Po włączeniu światło rozchodzi się równomiernie, co pozytywnie wpływa na estetykę oprawy.

Moc lampy na poziomie 3 x 3 W w przeliczeniu na tradycyjną żarówkę odpowiada 60 W. Dzięki temu przy małym poborze zyskujemy dużo światła. Źródło jest więc ekonomiczne i bardzo wydajne.

Klasa szczelności lampy Asta wynosi IP20, co oznacza, że jest ona zabezpieczona przed dostępem do części niebezpiecznych. Oprawa nie posiada podwyższonej odporności na wodę i parę wodną, dlatego nie zaleca się stosowania jej w miejscach narażonych na kontakt z wilgocią.

Cena lampy wiszącej Asta wynosząca 1 170,00 zł jest bardzo przystępna i uczciwa jak na tej jakości wykonanie, co potwierdzają liczne zamówienia danego produktu. Dlatego też polecamy Orlicki Design Asta Asta III każdej osobie, która poszukuje eleganckiego, odpowiednio zaprojektowanego, dbale wykończonego i dającego dużo światła oświetlenia. Lampa będzie służyć przez długie lata, jest to więc dobra inwestycja i rozważny zakup.

Parametry

Producent Orlicki Design
Seria Asta
Numer katalogowy Asta III
Kolor chrom
Materiał metal
Wysokość oprawy (mm) 1100
Szerokość klosza (mm) 32
Szerokość oprawy (mm) 450
Źródło światła LED
Moc 3 x 3 W
Odpowiednik (W) 60
Temperatura barwowa (K) 3000
Barwa światła ciepła biała
Napięcie (V) 230
Możliwość przyciemniania Nie
Klasa szczelności IP20
Dodatkowe zalety łatwy montaż
Gwarancja 2 lata
Klasa energetyczna A++ A+ A
Etykieta energetyczna

chrom kolor lampy pasuje np. do:

» Wyświetl waskazówkę Dopasuj lampę Asta do wnętrza, w którym znajdują się powyższe kolory (np. ściany, dodatki, fronty), a uzyskasz ciekawą aranżację.
Zalety zakupów lamp LED w Lampomat.pl

Opinie (0) na temat produktu

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Orlicki Design Asta Asta III - 1 170,00 zł