kupuję   0,00 zł
 
POKAŻ
FILTRY »

Kategoria: Lampy - Sufitowe, plafony Użyj filtrów z lewego menu

×

 • promocja

Wysyłka gratis

Artemis Sufitowa Rabalux 5682 Artemis Sufitowa Rabalux 5682
Producent: Rabalux
Cena: 326,89 zł 466,99 zł
zobacz więcej
 • promocja

Bacara Sufitowa Namat 622 Bacara Sufitowa Namat 622
Producent: NAMAT
Cena: 101,15 zł 119,00 zł
zobacz więcej
 • promocja

Bacara Sufitowa Namat 623 Bacara Sufitowa Namat 623
Producent: NAMAT
Cena: 113,05 zł 133,00 zł
zobacz więcej
 • promocja

Wysyłka gratis

 • promocja

Wysyłka gratis

Igor Sufitowa Rabalux 3935 Igor Sufitowa Rabalux 3935
Producent: Rabalux
Cena: 158,89 zł 226,99 zł
zobacz więcej
 • promocja

Wysyłka gratis

 • promocja

Wysyłka gratis

 • promocja

Wysyłka gratis

Net Plafon Ramko 67359 Net Plafon Ramko 67359
Producent: Ramko
Cena: 225,46 zł 289,05 zł
zobacz więcej
 • promocja

Wysyłka gratis

Net Plafon Ramko 67361 Net Plafon Ramko 67361
Producent: Ramko
Cena: 190,92 zł 244,77 zł
zobacz więcej
 • promocja

Wysyłka gratis

 • promocja

 • promocja

Vega Plafon Ramko 67280 Vega Plafon Ramko 67280
Producent: Ramko
Cena: 112,25 zł 143,91 zł
zobacz więcej
 • promocja

Lampy sufitowe i nowoczesne plafony dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego to oprawy oświetleniowe mocowane natynkowo, zarówno na suficie tradycyjnym, jak i podwieszanym. Dzięki ścisłej współpracy z projektantami oświetlenia i architektami wnętrz, z dumą prezentujemy najciekawsze propozycje plafonów i lamp sufitowych, które idealnie nadają się do zastosowania w mieszkaniu. Oprawy z naszej oferty najczęściej spotkać można w aranżacjach w salonie i sypialni, ale również w kuchni, korytarzu czy nawet jadalni. Produkty prezentowane w kategorii lampy sufitowe i plafony, w naszym sklepie internetowym, zostały odpowiednio wybrane pod względem staranności wykończenia, jakości wykonania, dbałości o detale, ciekawego wyglądu, solidnej konstrukcji i dużej ilości dawanego światła. Wszystkie te czynniki mają bardzo ważny wpływ na estetykę całkowitej aranżacji, ale także komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Odpowiednio dobrany plafon powinien stabilnie trzymać się sufitu, wyglądać ciekawie i w zgodzie z klimatem całego pomieszczenia, a po włączeniu dawać dużo światła, które pozwoli się zrelaksować i odpocząć.

Stylistycznie lampy sufitowe, które prezentujemy najczęściej zaliczają się do nurtu nowoczesnego i klasycznego, ale również skandynawskiego i minimalistycznego, industrialnego i przemysłowego, czy kolonialnego i indyjskiego. Dzięki tak szerokiej ofercie pod względem konwencji plafonów, nasza oferta odpowiada nawet na najbardziej wyszukane wymagania. Dodatkową zaletą z zakupów w naszym sklepie internetowym z lampami jest możliwość filtracji produktów w danej kategorii pod względem koloru. Dzięki temu, zaznaczając odpowiedni kwadrat na górze strony, mamy możliwość wyświetlenia tylko lamp sufitowych w barwie, która nam odpowiada. Mechanizm ten jest bardzo prosty, a mimo tego, niesamowicie przyspiesza wyszukiwanie i ułatwia zakupy.

Nowoczesne plafony w sklepie Lampomat

Nowoczesne plafony | Lampomat Dzięki temu, że w skład naszego zespołu wchodzą specjaliści od oświetlenia i wieloletni praktycy, opisy wszystkich produktów przygotowane są w oparciu o najistotniejsze cechy lamp, takie jak ich główne zalety, jakość wykonania, typ żarówki, sposób montażu, długość gwarancji czy propozycje aranżacji w odpowiednim zestawieniu kolorystycznym i typem zabudowy. Tak bogaty zasób informacji, w połączeniu z dodatkowymi zdjęciami i rysunkami technicznymi sprawia, że zakup lamp sufitowych i plafonów w naszym sklepie internetowym zawsze jest przemyślany i wygodny. Dodatkowa zaletą z wyboru sklepu Lampomat.pl jest gwarancja pewnego terminu wysyłki, gdzie w przypadku przekroczenia podanego czasu realizacji chociaż o jeden dzień, Klient otrzymuje rekompensatę finansową, w wysokości 25% wartości opóźnionej lampy. Rozwiązanie to daje komfort, poczucie bezpieczeństwa i pewności. Wszystko to sprawia, że Lampomat tak bardzo wyróżnia się na tle innych sklepów internetowych i jest cenioną platformą e-handlu oświetleniem, w zakresie wygody zakupów, jakości produktów i świadczenia niezwykle przyjaznej obsługi Klienta. Zapraszamy wszystkich Klientów do zakupu plafonów i lamp sufitowych w naszym sklepie internetowym. Wszystko to sprawia, że warto kupować nowoczesne plafony w naszym sklepie internetowym. Tego typu lampy sufitowe stanowią doskonałe źródło światła, a także piękną ozdobę pomieszczenia. Nowoczesne plafony w naszej ofercie oświetleniowej dostępne są w bardzo przystępnych cenach i najróżniejszych stylach. Umożliwiamy zakupy nowoczesnych plafonów w wygodny sposób z każdego urządzenia. Oznacza to, że odnajdą się u nas użytkownicy telefonów komórkowych, tabletów, laptopów oraz komputerów stacjonarnych. Dzięki temu, że nasz sklep z nowoczesnymi plafonami jest w pełni responsywny i przystosowany do obsługi różnych urządzeń. Każda lampa w naszym sklepie posiada indywidualną kartę produktu, na której przedstawione są dodatkowe zdjęcia, wykonane w naszym studiu fotograficznym, a także pełny opis cech produktu, szczegółowe informacje techniczne i możliwe do pobrania dodatkowe pliki, takie jak karta katalogowa lub instrukcja montażu. Gdy kupujący nowoczesne plafony porównują ceny w innych sklepach szybko dochodzą do wniosku, że najlepsze ceny plafonów oferuje sklep internetowy Lampomat.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
pokaż większy widok strony
Sklep internetowy Shoper Premium