kupuję   0,00 zł
 
Wyprzedaż - Rabaty do 60% - Zobacz
Wielkie czyszczenie magazynu - Mega rabaty do 60% - Zobacz ofertę

Lampy Norlys

Niebanalne i niezwykle efektownie oświetlenie zewnętrzne inspirowane skandynawską stylistyką. Takie produkty można właśnie znaleźć w ofercie producenta elementów oświetleniowych zewnętrznych Norlys. Norlys to ponad sześćdziesięcioletnia tradycja, która swoje początki miała w 1953 roku w Norwegii, gdzie po dziś dzień mieści się jej główny oddział, dystrybuujący produkty na rynek skandynawski.

Po 25 latach od powstania firma lampy Norlys zdecydowała się na utworzenie głównego zakładu produkcyjnego w Nowym Sączu. W związku, z czym lampy ogrodowe Norlys i lampy wiszące produkowane są w głównej mierze w naszym kraju. Gdzie zlokalizowana jest własna odlewania aluminium, dział produkcji oraz obróbki i montażu oświetlenia Norlys. Dodatkowo firma ta posiada także własne laboratorium badawcze, dzięki któremu jej oprawy oświetleniowe spełniają najwyższe europejskie wymogi oraz są w pełni zgodne ze standardami ISO 17025 dotycząca międzynarodowych standardów technicznych.

Lampy Norlys - oświetlenie zewnętrzne najwyższej jakości

Marka Norlys to przede wszystkim wysoka jakość produktów oświetleniowych, które dystrybuowane są w całej Europe w tym także w Polsce, gdzie można je zakupić między innymi w naszym sklepie Lampomat. Dowodem na to są, chociażby posiadane przez firmę Norlys trzy certyfikaty jakości w standardzie ISO, będące najważniejszymi certyfikatami, poświadczającymi wysoką jakość wyrobów tej marki.

Dodatkowo marka Norlys produkuje swoje lampy w pełnej zgodzie z naturą, dbając tym samym o nasze wspólne dobro, jakim jest środowisko naturalne. Natomiast same ich produkty, w ponad 80% zostały dostosowane do najnowocześniejszych rozwiązań dostępnych w dziedzinie oświetleniowej, dzięki czemu wykorzystują między innymi moduły LED. Gwarantujące użytkowanie lamp nawet do kilku tysięcy godzin dłużej niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnych modeli. Co sprawia, że lampy Norlys są nie tylko ekologiczne, ale także ekonomiczne i realnie wpływają na zmniejszenie kosztów oświetlenia zewnętrznego dla ich użytkowników.

Bogata oferta dostosowana do różnych potrzeb- poznaj lampy zewnętrzne Norlys

Lampy zewnętrzne Norlys to wiele różnorodnych produktów, cechujących się różnorodną stylistyką wykończenia, a także rodzajem montażu. W ofercie marki, a tym samym naszego sklepu oferującego lampy zewnętrzne Norlys można spotkać między innymi modele o nowoczesnej stylistyce, cechujące się geometryczną bryłą, jak i lampy zewnętrzne w klasycznym, latarnianym stylu.

Norlys to, aż pięć rodzajów lamp zewnętrznych, zróżnicowanych pod względem sposobu ich montażu, które można znaleźć w naszym sklepie. Marka ta oferuje bowiem:

  • lampy zewnętrzne słupkowe, idealnie sprawdzające się w ogrodach, do oświetlania altan raz ścieżek i wytyczonych tras,
  • lampy zewnętrzne słupowe, do zastosowania zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i na posesjach prywatnych,
  • lampy zewnętrzne ścienne, montowane na fasadach budynków i konstrukcji,
  • lampy zewnętrzne ścienne stropowe, przeznaczone do montażu na przykład nad tarasami, altanami czy też pod zadaszeniem,
  • lampy zewnętrzne wbudowane, w formie eleganckich i nowoczesnych spotów, wyposażone w czujniki ruchu.

Zadbaj o oświetlenie swojej posesji i ogrodu i postaw na lampy zewnętrzne Norlys

Dostępne w naszym sklepie Lampomat lampy zewnętrzne Norlys, to jednak nie tylko wysoka jakość wykonania z materiałów odpornych na korozję i efektowne szklane elementy, ale także wyjątkowa stylistyka, dostępna w wielu wariantach wykończenia. Dzięki czemu z powodzeniem każdy z naszych klientów znajdzie idealną lampę dla siebie wśród tych produktów, bez względu na to czy poszukuje nowoczesnego, klasycznego czy też uniwersalnego rozwiązania.

Dodatkowo produkty marki Norlys są w pełni bezpieczne i przystosowane do użytkowania w warunkach zewnętrznych Spełniają klasę szczelności IP44 oraz są zabezpieczone przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Lampy Norlys możesz zakupić w naszym sklepie Lamparta wraz z darmową dostawą, przy zakupach na kwotę powyżej 200 złotych, a także z możliwością zwrotu towaru w terminie, aż 45 dni.

Kolekcje lamp zewnętrznych, do ogrodu i na elewację, które dla Ciebie przygotowaliśmy

Pokaż więcej kolekcji

Produkty: 721

Wyprzedaż - Rabaty do 60% - Zobacz
Wielka wyprzedaż i czyszczenie magazynu - Mega rabaty do 60% - Zobacz ofertę
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium