kupuję   0,00 zł
 
Wyprzedaż - Rabaty do 60% - Zobacz
Wielkie czyszczenie magazynu - Mega rabaty do 60% - Zobacz ofertę

Lampy Libet Light by LightPro

Firma lampy Libet S.A. zasłynęła jako producent kostki brukowej jednak nie jest to jedyny obszar działalności tego polskiego wytwórcy. W odpowiedzi na liczne zapytania klientów i w wyniku obserwacji rynku do oferty Libet lampy wprowadzono również inne praktyczne elementy aranżacji wnętrz i otoczenia budynków, a w tym oprawy oświetleniowe Libet Light by LightPro, które można zamówić w naszym sklepie internetowym z lampami. Wspólnie z producentem, specjalnie z myślą o odbiorcach naszego sklepu przygotowaliśmy starannie wyselekcjonowaną ofertę lamp Libet, które doskonale nadają się do zamówienia przez sklep internetowy i spełniają wszystkie wymagania i atesty najwyższej jakości opraw oświetleniowych.

Sklep internetowy z lampami Libet

W naszym sklepie internetowym z lampami osoby, które planują zakup oświetlenia Libet on-line zyskają dostęp do takich modeli jak seria lamp gruntowych Agate i Atik. Są to najwyższej próby wpuszczane w ziemie lampy, które zabezpieczono klasą szczelności na poziomie IP67, która uodparnia je przed wodą do tego stopnia, że lampy mogą nawet przetrwać skutki krótkiego, całkowitego zanurzenia w wodzie, a także zabezpieczone zostały przed kurzem i pyłem. Osoby poszukujące wspaniałych reflektorów ogrodowych Libet na pewno zainteresuje seria Castor, w której skład wchodzą zewnętrzne stojące wyposażone w moduł LED i uszczelnione na poziomie IP44.

W ofercie Libet Light by LightPro przygotowanej dla klientów naszego sklepu internetowego nie mogło zabraknąć również słupków ogrodowych z serii Barite. Ta kolekcja obejmuje dwa doskonałe słupki o wysokości 40 cm i 60 cm, w kolorze aluminium i wyposażone w wydajny moduł LED, który gwarantuje niskie zużycie energii i mnóstwo światła. Ponadto umożliwiamy także dostęp do innych prestiżowych modeli lamp zewnętrznych marki Libet, a wśród nich seria Onyx, Nova i Nina, które stanowią jedne z bestsellerów marki. Oświetlenie zewnętrzne Libet Light by LightPro warto zamawiać w naszym sklepie internetowym.

Produkty: 15

Wyprzedaż - Rabaty do 60% - Zobacz
Wielka wyprzedaż i czyszczenie magazynu - Mega rabaty do 60% - Zobacz ofertę
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium