kupuję   0,00 zł
 
Lampy BPM Lighting
POKAŻ
FILTRY »
Lampy BPM Lighting

Lampy BPM Lighting | Produkty: 1 Użyj filtrów z lewego menu

×
Lampy BPM Lighting to bardzo wysokiej jakości nowoczesne oprawy oświetleniowe techniczne produkowane przez hiszpańską firmę BPM Lighting. Przedsiębiorstwo to ma swoje siedziby również we Francji, Niemczech i w Polsce. Lampy tej marki słyną z bardzo szerokiej możliwości konfiguracji i personalizacji, od koloru, przez rozmiar, po moc i barwę światła oprawy. Klienci prywatni i projektanci zwracają również uwagę na wyszukane, niepowtarzalne projekty i nietuzinkowe wzory, a także bardzo kreatywne rozwiązania w kwestii wyglądu i stylistyki lamp. Oświetlenie BPM Lighting podzielone jest na dwie grupy - katalog engineering i katalog structural. Pierwszy zbiór skupia funkcjonalne lampy techniczne, stworzone z myślą o aranżacji w nowoczesnych apartamentach, sklepach, biurach i w przestrzeni firmowej, gdzie liczy się estetyka wykonania i wysoka wydajność. W kolekcji structural zawarto lampy BPM Lighting o nietuzinkowych, bardzo kreatywnych kształtach. Wśród nich bardzo popularne gipsowe kinkiety, a także lampy podtynkowe i wpuszczane, z ramką oraz bez ramki.

Nowoczesne lampy BPM Lighting

Oświetlenie produkowane przez firmę BPM Lighting słynie nie tylko z bardzo kreatywnych projektów i zastosowania wysokiej jakości materiałów produkcyjnych, ale także użycia bardzo wydajnych modułów LED, opartych o najnowocześniejszą technologię. Każdy z modułów LED w lampach BPM Lighting posiada wydłużoną do pięciu lat gwarancję. W swoim katalogu i na stronie internetowej producent prezentuje szczegółowe informacje techniczne i fotometryczne opisujące wszystkie kwestie związane z typem źródeł światła, ich mocą, barwą, skutecznością świetlną, kątem świecenia i innymi istotnymi parametrami. Dzięki tym trzem aspektom lampy BPM Lighting zyskały sobie ogromne uznanie wśród klientów z całego świata i wykorzystywane są bardzo często, zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym oraz firmowym. Lampy BPM Lighting to propozycja nowoczesnego rozwiązania oświetleniowego do aranżacji w domu, w mieszkaniu, a także w hotelach, sklepach, restauracjach czy biurach. Szeroka możliwość konfiguracji lamp pozwala na ich łatwe dopasowanie do wymagań odbiorcy.

Lampa BPM Lighting | Lampomat Nasz sklep internetowy jest oficjalnym partnerem handlowym firmy BPM Lighting Polska, która stanowi jeden z głównych oddziałów tej marki. Pełnimy również stanowisko autoryzowanego dystrybutora lamp BPM Lighting. Oznacza to, że wszystkie zamówienia składane przez użytkowników naszego sklepu przekazujemy bezpośrednio do BPM Lighting, gdzie producent realizuje je korzystając z wcześniej przygotowanych stanów magazynowych lub produkuje oprawy na indywidualne zamówienia. Niewątpliwą korzyścią tego rozwiązania jest fakt, że nasi odbiorcy mają pewność, że kupują oryginalne lampy BPM Lighting. Kupujący w sklepie Lampomat zyskują także opcję konfiguracji dowolnej lampy BPM Lighting na indywidualne zamówienie. Realizujemy również wyceny dla inwestorów prywatnych i firmowych, dla których przygotowujemy indywidualne oferty na większe zamówienia lamp BPM Lighting, ze specjalnym dodatkowym upustem cenowym. Kolejna korzyść oficjalnej współpracy handlowej pomiędzy BPM Lighting a sklepem Lampomat to możliwość zaoferowania naszym odbiorcom najlepszych, najniższych cen, współmiernych do jakości oferowanych produktów. W naszym sklepie prezentujemy pełną ofertę BPM Lighting, wśród której znaleźć można lampy sufitowe i wiszące, plafony i listwy, tuby, reflektory, lampy podtynkowe, lampy wpuszczane, a także liczne układy oświetleniowe. Wszystkie oprawy oparte są na technologii LED lub tradycyjnych źródłach światła. Każda lampa BPM Lighting prezentowana w naszym sklepie internetowym posiada indywidualny opis wskazujący na istotne cechy produktu. Dodatkowo strony z oprawami posiadają wszystkie niezbędne informacje techniczne, możliwość pobrania karty katalogowej oraz pełnego katalogu lamp BPM Lighting. Liczne produkty opatrzone są komentarzem pozostawionym przez innych kupujących, który stanowi cenne źródło informacji i ważny dowód społeczny na to, że lampy BPM Lighting to wysoka jakość produktu i warto zamawiać je w sklepie Lampomat.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium